logitech pop keys klavye ve mouse

Bugün düzenlenen basın toplantısıyla cıvıl cıvıl renkli Logitech Pop Keys klavye ve mouse Türkiye’de satışa çıktı. Detaylar haberimizde.

Modern ihtiyaçlara sunduğu çözümlerle dikkat çeken Logitech Pop Keys klavye ve mouse bugün düzenlenen basın toplantısı ile tanıtıldı. Özelleştirilebilen emoji tuşları, sesli dikte kısayol tuşu gibi dikkat çeken özelliklere sahip olan Pop Keys klavyeye, özelleştirilebilir emoji düğmesi ve sessiz tuşlarıyla Pop Keys Mouse eşlik ediyor.

Hem klavye hem mouse 3 farklı renkte satışa sunuluyor. Bunlar Sarı, Lila ve Ahududu. Ayrıca her renk kendi içerisinde farklı tonları da barındırarak görsel kontrastı sağlıyor. Klavyenin tuşları göze hitap edecek şekilde yuvarlak tasarlanmış. Üstelik bu tuşlar görsel olarak daktiloya benzemesinin yanı sıra daktilo hissiyatını da yaşatmak için mekanik anahtarlara sahip. Kahverengi anahtarlara sahip olan klavyenin, oyun konusunda iddiası yok. Çünkü bağlantı özellikleri açısından hız değil, uzun pil ömrü optimizasyonu yapılmış. Logitech’ten gelen verilere göre klavye ve mouse günde 8 saatlik bir kullanımla 2-3 yıla kadar pil ömrü sunabiliyor.

Klavyenin sağ tarafında bir adet emojiler kısayolu yer alıyor. Aynı sırada kutu içerisinden çıkan 8 adet emojiden seçilebilen 4 adet özelleştirilebilir emoji tuşu yer alıyor. Burada Logitech’in uygulaması üzerinden 8 emoji haricinde de istenilen emojilerin atanabilmesi söz konusu. Böylece neredeyse sonsuz özelleştirme sağlanabiliyor. Ayrıca basın toplantısında ilerleyen süreçte Pop Keys serisine daha da fazla özelleştirme imkanı sunmak adına, değiştirilebilir tuş takımı (Key Caps) sunulması amaçlandığı da belirtildi. Tüm bunlara ek olarak yaz aylarında Pop Keys ile takım olacak şekilde renk eşleştirme imkanı sunacak, mouse pad, desk padlerin de ülkemizde satışa sunulacağı belirtildi.

Hem klavye hem de mouse 2 farklı bağlantı türü ile 3 farklı cihaza kadar bağlanabiliyor. Klavye ve mouse yanlarında gelen dongle ile ve buna ek olarak Bluetooth bağlantısı üzerinden cihazlara bağlanılabiliyor.

Logitech Pop Keys klavye ve mouse teknoloji marketleri ve online pazar yerlerinde satışta.

Tekno Safari YouTube kanalına abone olmak için tıklayın!

İlginizi Çekebilir:

FUTHOUSE Açıldı – Avrupa’nın en büyük “oyun evi” projesi

Xiaomi Leica Ortaklığı Nihayet Doğrulandı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz