Gelişen teknolojinin en harika ürünlerinden biri olan kablosuz kulaklıklar, kablolu kulaklık devrini kapatıyor. Bu ürünler içerisinde en çok tercih edilenler ise fiyat performas ürünü olarak değerlendirilen kablosuz kulaklık çeşitleri oluyor.

Müzik dinlemek çoğumuzun sevdiği aktivitelerin başında geliyor. Tarz farketmeksizin gün içinde gerçekleştirilen aktiviteler esnasında dinlenen müzik, bazen yürünecek yolu, bazen de yapılacak işin süresini kısaltıyormuş hissi yaratıyor. Bu nedenle birçok müziksever evde, işte, okulda, yolda kulaklığını kulağından çıkarmıyor.

Gelişen teknolojinin en yararlı eserlerinden biri olan kablosuz kulaklıklar, müzik severlerin ya da kulaklık kullanarak telefon konuşması yapmayı alışkanlık edinenlerin işini bir hayli kolaylaştırıyor. Hem cepte ya da çantada sağa sola dolanan kabloların olmayışı hem de kolay kullanılabilmesi ile hepimizin favorisi haline gelen kablosuz kulaklıkların fiyatları günden güne artıyor. Bizler de sizin için bu yazımızda 500 TL altı kablosuz kulaklık çeşitlerini derledik. Keyfili okumalar!

500 TL Altı Fiyatıyla Tam Bir Fiyat Performans Ürünü Sayılabilecek Kulak Üstü Kablosuz Kulaklıklar!

Tercih edilen kulaklık çeşiti herkesin kullanım amacına ve alışkanlıklarına göre farklılık gösterebiliyor. Fazla hareketli aktiviteler için çoğunlula kulak üstü kulaklıklar tercih ediliyor.

  • Sizleri memnun edecek kulak üstü kablosuz kulaklıkların başında Philips Tauh 2052 geliyor. 2-3 saatlik şarjdan sonra 15 saate kadar kesintisiz kullanım sunan bu kulaklık, nefes alabilen yumuşak yastıkları ve katlanabilir tasarımının sağladığı kolay taşıma avantajıyla 499 TL’lik fiyatının hakkını veriyor.
  • Fiyat Performans ürünü olarak değerlendirilebilecek kulak üstü kablosuz kulaklık çeşitleri arasında Snopy SN-BT51 Royal Bluetooth Kulaklık da yerini koruyor. Ergonomik yapısı ile rahat kullanım sunan Snopy SN-BT51 Royal Bluetooth Kulaklık, katlanabilme özelliği sayesinde kolaylıkla taşınıyor. Mikrofonu ile telefon konuşmalarınızı da rahatlıkla gerçekleştirmenize olanak sağlayan bu kulaklık, 462 TL’lik fiyatıyla bütçenizi sarsmadan sizi memnun ediyor.

Fiyat Performans Konusunda Uzman Sayılabilecek Kablosuz Kulak İçi Kulaklıklar

Kolay taşınabilmesi ve her yerde rahatlıkla kullanılabilmesi nedeniyle, kablosuz kulak içi kulaklıklar büyük ilgi görüyor. Peki bu kategorinin fiyat performans ürünleri arasında hangi marka ve modeller yer alıyor?

  • Kulak içi kulaklık kullanmayı tercih edenlerin öncelikli seçimi Oppo Enco Buds oluyor. Şarj kılıfı ile birlikte toplamda 45 gram ağırlığa ulaşan bu model, su ve toz geçirmez özelliği, 6 saat kesintisiz kullanım olanağı ve 449 TL’lik fiyatıyla listemizin üst sıralarında yer alıyor.
  • Kablosuz kulaklık sevenlerin tercih edebileceği bir diğer kulak içi kulaklık modeli ise Samsung C&T ITFIT 103B model esnek boyun bantlı kablosuz kulaklık oluyor. Bu model boyun bandı sayesinde kaybolmaların önüne geçmeyi hedeflerken, 5 saat kesintisiz kullanım ömrüyle de dikkatleri üzerine çekiyor. 19 gramlık ağırlıyla adeta yokmuş gibi hissettiren Samsung C&T ITFIT 103B üstün özellikleri ve 269 TL’lik fiyatıyla listemizin ilk sırasına yerleşmeyi hakediyor.

 

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz