Online alışveriş platformu n11.com, ikinci el otomobil pazarına garaj11 ile giriş yapıyor. Şirket yeni platformunda otomobilini satmak isteyen ya da araç sahibi olmak isteyen kişilere hizmet verecek. 

n11.com, garaj11 markası ile ikinci el otomobil pazarına da giriş yapıyor. “Güvenle Al, Güvenle Sat” sloganı ile üyelerine sunacağı hizmetler ve sağlayacağı avantajlarla otomobil söktöründe rekabet artacağa benziyor.

Araç alım satımı tek bir platformda

Türkiye’nin pazaryeri konseptli ilk ikinci el otomobil platformu olan garaj11 ile ilk defa otomobil sahibi olmak isteyen, aracını değiştirmek isteyen ya da var olan aracını hemen satmak isteyen otomotiv tutkunları, bilgisayarları başında dakikalar içerisinde zahmetsizce otomobil alım satım işlemlerini gerçekleştirebilecek. Otomotiv sektör dinamiklerini e-ticaretin sunduğu zahmetsiz ve güvenli alışveriş deneyimi ile birleştiren garaj11 ile tüketiciler, sadece yeni bir otomobil sahibi olmayacak; aynı zamanda uçtan uca hizmetlere de tek bir tıkla kavuşacak.

n11.com, gajar11 ‘de TÜVSÜD D-Expert güvencesi veriyor

Uzman ekipler tarafından araştırılarak listelenen otomobiller garaj11 ile ayrıcalıklı yan hizmetler eşliğinde otomotiv tutkunlarıyla buluşacak. garaj11 kullanıcıları, hayalini kurdukları otomobili akıllı filtreleme özelliği ile saniyeler içerisinde görüntüleyip, daha önce hiç olmadığı kadar detaylı bilgiye ulaşabilecek. TÜVSÜD D-Expert güvencesiyle uzman teknisyenler tarafından tarafsız ve bağımsız olarak yapılan araç kontrolleri ve testlerin ardından listelenen otomobili satın almak isteyen tüketiciler, beğendikleri aracın detaylı ekspertiz raporunu, tramer kayıt bilgisini tek tıkla görüntüleyebilecek. garaj11 ile devir masrafı da tarihe karışacak. Otomobilin devir-teslim işlemleri, aracı alan kişi adına garaj11 tarafından gerçekleştirilirken, kullanıcılar yeni otomobiline hiçbir ilave komisyon ya da masraf ödemeden anahtar teslim fiyatıyla kavuşacak.

Banka kredisi, lojistik hizmeti ve sigorta 

Yalnızca belirli bir yaş ve kilometreye kadar olan araçların listeleneceği garaj11, “Ödeme Koruma Sistemi” uygulaması ile de olası sorunların önüne geçecek. Aracın ödeme tutarı, noterde satış devir işlemi yapılana dek n11.com tarafından güvence altına alınacak. Araç tesliminde de yeni bir dönemin kapılarını aralayan garaj11, teslimat işlemini randevu sistemiyle belirtilen ildeki TÜVSÜD D-Expert noktasında gerçekleştirecek. Satın aldığı aracı anahtar teslim kapısına getirtmek isteyen tüm kullanıcılar, Türkiye’nin neresinde olursa olsun uygun bir ücret karşılığında bu hizmetten yararlanabilecek. garaj11 üyeleri, anlaşmalı bankalar aracılığıyla saniyeler içerisinde online kredi başvurusu da yapabilecek. Ayrıca kullanıcılar, Sigortaladim.com iş birliğinde 21 farklı sigorta şirketinden özel fırsatlarla kasko ve sigorta hizmeti alabilecek. Üyeler, güvenle otomobilini satın aldıktan sonra n11.com’da geçerli 500 TL indirim kuponu da kazanacak. Bin 500 TL ve üzeri alışverişlerde geçerli olacak kupon, Otomotiv & Motosiklet kategorisinde kullanılabilecek.

Otomobil tutkunları uzmanlar tarafından özenle seçilen araçları web üzerinden www.n11.com/garaj11 adresinden takip edip, hayallerindeki otomobile dakikalar içerisinde sahip olabilecek.

İlginizi Çekebilir:

Ytong Online ile Yapı Malzemeleri Sektörü Dijitalleşiyor

Efsane Cuma Günleri İndirimlerinde Online Alışveriş Rekoru Kırıldı

2020’nin Enleri: En iyi Telefonlar , En İyi Oyunlar, En Çok İzlenen Diziler – DigiToll #45

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz