Netflix Kağıttan Hayatlar Fragman

Netflix, Çağatay Ulusoy’un başrolüne hayat verdiği ‘Kağıttan Hayatlar’ filmi için resmi fragman paylaştığını duyurdu. Uzun süredir merakla beklenen orijinal yapımın, 12 Mart tarihinde tüm dünyayla aynı anda Netflix Türkiye ağında da yayında olacağı ifade edildi.  

Dijital yayın devi Netflix, Çağatay Ulusoy’un başrolüne hayat verdiği ‘Kağıttan Hayatlar’ filmi için resmi fragman yayınladığını duyurdu. Uzun süredir merakla beklenen orijinal yapımın, 12 Mart tarihinde tüm dünyayla aynı anda Netflix Türkiye ağında da yayında olacağı ifade edildi. Film, başlangıçta ‘Mücadele Çıkmazı’ adı ile duyurulmuştu. Çağatay Ulusoy’un, filmde hayatını çöp toplayarak geçiren bir baba olarak izleyici karşısına çıkacağı belirtilmişti. Yapımın 4 Ağustos’ta başlanan çekimleri, Eylül ayı içerisinde sona ermişti. Yapılan yeni duyuru sonrası, filmin başka bir isimle çıkış yapacağı da açıklanmış oldu. 

Aktarılan detaylara göre; ünlü oyuncu Çağatay Ulusoy, filmin başrolünü Emir Ali Doğrul ile paylaşıyor. OGM Pictures tarafından hayata geçirilen filmin yönetmen koltuğunda, Can Ulkay oturuyor. Projenin senaryosu ise Ercan Mehmet Erdem tarafından kaleme alınıyor. Filmin oyuncu kadrosunda; Çağatay Ulusoy ve Emir Ali Doğrul yanında ayrıca, Ersin Arıcı, Turgay Tanülkü ve Selen Öztürk de yer alıyor.  

Netflix ‘Kağıttan Hayatlar’ Filminin Konusu 

Netflix Kağıttan Hayatlar Konusu

Netflix ‘Kağıttan Hayatlar’ filminin konusu ise şu şekilde: “İstanbul’un eski binaları, sokakta koşturan çocukları, yan yana dükkanlarıyla bezeli, adına yakışır bir ara sokağı… Mehmet, her gün gördüğümüz ancak gündelik hayatın telaşıyla dikkat etmediğimiz, fark edemediğimiz kağıt toplayan gençlerden biridir. Mahalledeki çöp toplama deposunu işleten Mehmet’in en büyük destekçisi ise onlara çocukluktan beri kanat geren Tahsin Baba’dır. Bir akşam iş dönüşü en yakın arkadaşı Gonzales’in çekçek çuvalından hayatlarının orta yerine 8 yaşındaki Ali isimli bir çocuk düşer. Mehmet bir yandan Ali’yi ailesine kavuşturmaya çalışırken, bir yandan da Ali ile ayrılmaz bir ikili olacaklardır.” 

Teknoloji haber bülteni DigiToll’ü izlemek için tıklayınız.

İlginizi çekebilir:

Netflix, Çağatay Ulusoy’un Başrolünde Olacağı Mücadele Çıkmazı Filmini Duyurdu

Netflix Yeni Fantastik Dizisi Gölge ve Kemik ’in Tanıtım Fragmanını Paylaştı

Kıvanç Tatlıtuğ’un Başrolde Olduğu Yeni Bir Netflix Dizisi Geliyor

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz