Bu içeriği değerlendirin.
Okuma Süresi
1 dakika

Turkcell, arama ve mesajlaşma platformu BİP ’te kullanıcılarına yılbaşı için internet kotalarından düşmeden kullanım imkanı sunacak. Şirket, 30 Aralık ve 4 Ocak tarihleri arasında kullanıcılarına internet kotalarını kullanmadan hizmet verecek. 

2020 yılında Türkiye’nin en çok tercih edilen haberleşme uygulamalarından olan BiP, yeni yıl kutlamalarının da dijital adresi olmak için kolları sıvadı. Pandemi nedeniyle karantina uygulamasının devam ettiği 30 Aralık – 4 Ocak tarihleri arasında tüm Turkcell’liler BiP ile sesli ve görüntülü görüşmelerini internet kotalarından düşmeden yapabilecekler. BiP’te 10 kişiye kadar kurulan gruplar üzerinden bir araya gelen kullanıcılar ister görüntülü isterlerse de sesli görüşerek hasret giderebilecekler.

Turkcell Dijital Servisler ve Çözümlerden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Ataç Tansuğ, Turkcell olarak her zaman önceliklerinin müşterilerinin talep ve ihtiyaçlarını karşılayacak ürün ve hizmetler sunmak olduğunu söyledi. 

Tansuğ, pandemi döneminde Turkcell ’lilerin uzak kaldıkları akraba ve arkadaşlarıyla diledikleri kadar görüşebilmelerine yardımcı olmak için bu yılbaşında da BiP üzerinden yapacakları görüşmeleri kotalarından düşmeden gerçekleştirmelerine imkân tanıdıklarını belirtti. Tansuğ, “Müşterilerimizin, yan yana olamadıkları sevdikleri ile bir nebze de olsa daha yakın hissedebilmelerini sağlamak istiyoruz. Türkiye’nin iletişim ve yaşam platformu BiP ile vatandaşlarımızın hayatlarını kolaylaştırmak ve birbirleri ile iletişimlerinin devam etmelerini sağlamak için çalışmalarımız sürecek” diye konuştu.

2020’de BİP’te 30 milyar mesaj gönderildi

2020’de kullanıcılar BiP üzerinden yaklaşık 30 milyar mesaj gönderdi. BiP üzerinden yapılan görüşmelerin toplamı ise 50 milyar dakikaya ulaştı. Yıl boyunca 3 milyar dakikayı bulan görüntülü görüşmenin yapıldığı BiP’in aylık 10 milyonun üzerinde aktif kullanıcısı bulunuyor. BiP’in indirilme sayısı ise şu ana kadar 52 milyonu aştı.

BiP’te sesli ve görüntülü görüşme yapmak isteyenlerin Apple Store, Google Play Store ve Huawei AppGallery’den en güncel versiyonu akıllı telefonlarına indirmeleri yeterli.

İlginizi Çekebilir:

Turkcell TV+, 31 Aralık-4 Ocak Tarihleri Arasında Herkese Ücretsiz Olacak 

Turkcell, Turkcell Pasaj ile E-ticarete Giriyor

Apple Car Gerçek oluyor, Yeni Oyun Konsolu KFConsole Tanıtıldı – DigiToll #47:

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz