Netflix The Witcher İkinci Sezon

Dijital yayın platformu Netflix, ‘The Witcher’ dizisinin ikinci sezon çekimlerinin tamamlandığını setten yayınladığı bir videoyla duyurdu. 158 günlük bir prodüksiyon sürecinin ardından tamamlanan ikinci sezonun, 2021 yılı içerisinde izleyici beğenisine sunulacağı ifade edildi.  

Dijital yayın devi Netflix, ‘The Witcher dizisinin ikinci sezon çekimlerinin tamamlandığını setten yayınladığı bir video aracılığıyla duyurdu. 158 günlük bir prodüksiyonun sürecinin ardından tamamlanan ikinci sezon bölümlerinin, 2021 yılı içerisinde Netflix üzerinden izleyici beğenisine sunulacağı ifade edildi. Platform; 89 oyuncu ve yaklaşık bin 200 kişilik bir kamera arkası ekibi ile 15 farklı Birleşik Krallık lokasyonunda gerçekleştirilen çekimlerin sona erme macerasının, dizinin kendisi kadar heyecan verici olduğuna işaret etti. Dizi sorumlusu Lauren Schmidt Hissrich ile birlikte oyuncular ve kamera arkası ekibi, set sonrası çekilen bir videoyla dizinin ikinci sezonuna ışık tuttu.  

Aktarılan detaylara göre; dizinin oyuncu kadrosunda yer alan Henry CavillAnya ChalotraFreya Allan, Joey BateyMyAnna BuringTom CantonLilly Cooper, Jeremy CrawfordEamon FarrenMahesh Jadu, Terence MaynardLars MikkelsenMimî M KhayisaRoyce Pierreson, Wilson MbomioAnna Shaffer ve Therica Wilson-Read, ikinci sezon için tekrar kamera karşısına geçiyor. Lauren Schmidt Hissrich, ikinci sezonda dizi sorumlusu ve yürütücü yapımcı olarak geri dönüyor. Hissrich ile birlikte Tomek BaginskiJason F. Brown, Sean Daniel, Mike Ostrowski, Steve Gaub ve Jarosław Sawko da yürütücü yapımcı olarak ikinci sezona devam ediyor. Bununla birlikte; ikinci sezon bölümlerinin yönetmen kadrosunda ‘The Umbrella Academy’ ile tanınan Stephen Surjik, ‘Cursed’ ile tanınan Sarah O’Gorman, ‘The Last Kingdom’ ile tanınan Ed Bazalgette ve ‘Cheat’ ile tanınan Louise Hooper yer alıyor. 

‘The Witcher’ dizisinin ikinci sezonu, Geralt’ın Cirilla’yı koruma mücadelesini konu alıyor

The Witcher İkinci Sezonu

İkinci sezonda ayrıca; Yasen Atour’un CoenAgnes Born’un Vereena, Paul Bullion’un Lambert, Basil Eidenbenz’in EskelAisha Fabienne Ross’un Lydia, Kristofer Hivju’nun NivellenMecia Simson’ın Francesca ve Kim Bodnia’nın Vesemir olarak izleyici karşısına çıkacağı dile getiriliyor.  

‘The Witcher dizisinin ikinci sezonu için Netflix tarafından hazırlanan açıklama ise şu şekilde: Yennefer’in hayatını Sodden Savaşı’nda kaybettiğine inanan Rivyalı Geralt, Prenses Cirilla’yı bildiği en güvenli yere, doğduğu eve Kaer Morhen’e getirir. Kıta’nın kralları, elfleri, insanları ve şeytanları onun duvarlarının dışında üstünlük kurmak için çabalarken; Geralt, Cirilla’yı çok daha tehlikeli bir şeyden korumak zorundadır: onun içinde sahip olduğu gizemli güçten.” 

Tekno Safari YouTube kanalına abone olmak için tıklayınız.

İlginizi çekebilir:

The Witcher’ın İkinci Sezon Çekimlerinden Yeni Görüntüler Yayınlandı

The Witcher’ın İkinci Sezon Çekimleri Başladı: Oyuncu Kadrosu ve Konusu Belli Oldu

Netflix açıkladı: The Witcher’ın anime yapımı geliyor

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz