Dünyaca ünlü çevrimiçi müzik uygulaması Spotify, Türkiye fiyatlarına 1 buçuk yıl sonra zam yaptığını duyurdu. Yeni Fiyatlar belli oldu. Detaylar yazımızda!

Spotify, dünya çapında kullanılan çevrimiçi müzik uygulamalarının başında geliyor. Türkiye’de kullanılmaya başlandığı günden itibaren ilk sıraya yerleşen uygulama, zengin içeriği ve kullanım avantajlarıyla kullanıcılarını son derece memnun ediyor.

Müzik çeşitliliği ve kolay kullanım sunan arayüzüne ek olarak fiyatlarıyla da müzikseverleri cezbeden Spotify, güncellenen fiyatlarıyla reklamsız ve sınırsız müzik keyfi sunmaya devam ediyor. 1 buçuk yıldır premium abonelik ücretlerini değiştirmeyen Spotify, 1 Ağustos 2022 tarihinden itibaren güncel fiyatlarıyla kesintisiz müzik keyfi sunmaya devam ediyor.

Açıklama Spotify’dan Geldi!

Spotify, 1 Ağustos 2022 tarihinden geçerli olacak şekilde, premium üyelik fiyatlarını güncelledi. Konu ile ilgili ilk açıklama Spotify’dan geldi. Spotify duyurusunda “Tadını çıkaracağın yeni içerikler ve özelliklerle en iyi deneyimi sana sunmak amacıyla yenilik ve yatırım yapmaya devam edebilmemiz için 1 Ağustos 2022 tarihinden itibaren Premium Bireysel planının fiyatını artırıyoruz. Daha önce ayda 17,99 TL olan Premium Bireysel planının yeni fiyatı ayda 20,99 TL olacak. Premium Bireysel üyesi olduğundan mevcut fiyattan 60 gün boyunca yararlanabileceksin. Yani, yeni fiyat senin için Ekim ayındaki fatura tarihinden itibaren geçerli olacak.” ifadelerine yer verdi.

1 buçuk yıldır fiyatta değişiklik yapmayan Spotify’ın bu hamlesi, Türkiye’deki kullanıcılarını üzse de yeni fiyatlarla eskileri arasında uçurum oluşmadı. Öğrencilere son derece uygun fiyatla müzik keyfi sunan uygulama, yine en düşük fiyat artışını öğrenci paketinde gerçekleştirdi. Peki Spotify’ın güncel fiyatları nasıl?

İşte Spotify’ın Eski ve Yeni Fiyatları!

Sevilen çevrimiçi müzik uygulaması Spotify’ın eski ve yeni fiyatları şu şekilde:

  • Kesintisiz, çevrimdışı ve reklamsız müzik çalma imkanı sunan Bireysel Paket fiyatı; 17,99 TL’den 20,99 TL’ye,
  • Aynı evde yaşayan çiftler için 2 premium hesapta kesintisiz, çevrimdışı ve reklamsız müzik çalma özelliği sunan Duo Paket fiyatı; 23,99 TL’den 27,99 TL’ye,
  • Aynı evi paylaşan aile üyeleri için 6 farklı premium hesap, sansürsüz müzik ve kesintisiz, çevrimdışı, reklamsız müzik çalma imkanı sunan Aile Paketi fiyatı; 29,99 TL’den 34,99 TL’ye,
  • Üniversite öğrencilerine özel indirim ve kesintisiz, çevrimdışı, reklamsız müzik çalma imkanı sunan Öğrenci Paketi fiyatı ise; 8,99 TL’den 10,49 TL’ye yükseldi.

Tekno Safari YouTube kanalına abone olmak için tıklayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz