Salı, Ağustos 3, 2021
Ana SayfaDijitalOnline Gayrimenkul Açık Artırma Sitesi Tapu.com RE-OS.com'la İş Birliği Yaptı

Online Gayrimenkul Açık Artırma Sitesi Tapu.com RE-OS.com’la İş Birliği Yaptı

Online gayrimenkul açık artırma sitesi Tapu.com, geliştirdiği bulut tabanlı emlak yönetim programıyla gayrimenkul profesyonellerine yardımcı olmak için hizmet veren RE-OS.com ile iş birliği gerçekleştirdi. Gayrimenkul sektörünün iki propetch markası, emlak danışmanlarının satış imkanlarını artırmayı amaçlıyor.

İki teknoloji firmasının gayrimenkul pazarlama faaliyetleri konusunda işbirliğine gitti. Anlaşma uyarınca Tapu.com, tek satış yetkisine sahip olduğu portföyünü, bütün emlakçıların erişim sağlayabildiği, RE-OS.com “Portföy Havuzu”na yükleyecek. Bu sayede RE-OS.com Emlak MLS paylaşım sistemine kayıtlı olan danışmanlar Tapu.com’un kazandıran platformu Alıcılar Kulübü’ne kayıt olarak Tapu.com’da yer alan gayrimenkulleri satıp kazanç elde etme olanağını yakalayacaklar.

Sektörü büyütecek Tapu.com ile RE-OS.com ortaklığı

“Yönet. Yayınla. Paylaş. Kazan.” sloganıyla hizmet veren RE-OS.com Genel Müdürü Hüseyin Öztürk, amaçlarının gayrimenkul danışmanlarına “Hepsi bir arada, tek ekranda, kolayca hizmet sunabilmek” olduğunun altını çizdi. Öztürk, sözlerine şöyle devam etti: “Tapu.com işbirliği ile RE-OS.com MLS Portföy Havuzu’nu bankaların, vakıfların ve şirketlerin portföyleriyle daha da genişletmiş oluyoruz. Böylece üyelerimiz bu portföyleri de satabilecek ve buradan kendilerine ekstra satış opsiyonları yaratacaklar. Çözüm ortaklığımızın sektörün büyümesine önemli katkı sunacağına inanıyorum.”

“Uzman gayrimenkul danışmanları ile birlikte büyüyeceğiz”

Tapu.com’un Kurucu Ortağı Emre Erşahin ise Tapu.com olarak en büyük önceliklerinin müşterilerine şeffaf bir süreç sunmak olduğunu vurguladı. Erşahin, “Aracılar Kulübümüzde Türkiye’nin birçok ilinde, alanında uzman gayrimenkul danışmanları ile çalışıyoruz. Yaptığımız iş birliği sayesinde RE-OS.com sistemine üye olan danışmanlar da artık Tapu.com’da olan, tek satış yetkili ve uygun fiyatlı gayrimenkullere erişim sağlayabilecekler.” şeklinde konuştu.

Değerinde tapularla destek

Son zamanlarda gayrimenkul hakkındaki şeffaf bilgi yanında fiyat şeffaflığının büyük önem kazandığına dikkat çeken Emre Erşahin, fiyatlarını aniden yükselten ev sahiplerinden dolayı işleri zarar gören danışmanlara değerinde tapular sunarak destek sağlayacaklarını söyledi.

İlginizi Çekebilir:

Rekabet Kurumu, ‘Sahibinden.com’ Hakkında Soruşturma Başlattı!

WhatsApp Üzerinden Ada Satışı Yapıldı: 6,2 Milyon Dolarlık Ödeme

Teknoloji Haber Bülteni DigiToll:

 

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR