Netflix Türkiye Ağustos 2021 İçerikleri

Netflix Türkiye’nin Ağustos 2021 takvimi ile karşınızdayız. Abonelerini yeni yapımlarla buluşturmaya devam eden Netflix, ağustos ayında da 8 film ve 2 yeni belgeselle içeriklerini artırıyor. İşte; ‘Netflix Türkiye ağustos 2021 takvimi.’  Netflix Türkiye ağustos 2021 içerikleri.’ ‘Netflix ağustos ayı takvimi.’ ‘Netflix Türkiye ağustos takvimi.’

Komedi, korku, müzikal türde yeni filmleri bünyesine ekleyen Netflix Türkiye’nin ağustos 2021 takvimi yazımızın devamında. İşte; ‘Netflix Türkiye ağustos 2021 takvimi.’ Netflix Türkiye ağustos 2021 içerikleri.’ ‘Netflix ağustos ayı takvimi.’ ‘Netflix Türkiye ağustos takvimi.’ 

Netflix Türkiye Ağustos 2021 Takvimi 

Netflix Türkiye Ağustos 2021 İçerikleri

‘Netflix Türkiye ağustos 2021 takvimi.’ Netflix Türkiye ağustos 2021 içerikleri.’ ‘Netflix ağustos ayı takvimi.’ ‘Netflix Türkiye ağustos takvimi.’ 

  • Venom Zehirli Öfke (5 Ağustos) 
  • The Swarm (6 Ağustos) 
  • Quam’s Money (6 Ağustos) 
  • Vıvo (6 Ağustos) 
  • The Last Black Man in San Francisco (7 Ağustos) 
  • Phil Wang (10 Ağustos) 
  • Perde Arkası NBA Tarihinin En Büyük Kavgası (10 Ağustos) 
  • Delidolu 3 (11 Ağustos) 
  • Kurtlarla Yaşam (11 Ağustos) 
  • Asfalt Tanrıçası (11 Ağustos) 
Venom Zehirli Öfke 

Netflix Türkiye Ağustos 2021 İçerikleri

Listemize ilk sırada ‘Venom Zehirli Öfke’ filmi ile başlıyoruz. Bilim kurgu türünde olan filmin başrolünde, genellikle aksiyon filmlerinde izlemeye aşina olduğumuz Tom Hardy yer alıyor. Film, bir muhabirin uzaylı bir simbiyotla birleştikten sonra olağanüstü güçler kazanmasını ve bir bilim insanına karşı ölüm kalım mücadelesine girmesini konu alıyor. 

The Swarm 

Netflix Türkiye Ağustos 2021 İçerikleri

Yayın tarihi 6 Ağustos olan ve Fransa yapımı olan ‘The Swarm’ korku türünde karşımıza çıkıyor. Filmde, bekar bir anne, yüksek proteinli gıda olduğu için çekirge yetiştirme işine girer fakat çekirgelerin üremelerini sağlayamaz. Bir gün çekirgelerin kanla beslendiklerini fark eder ve onlara bu besini elde etmeye çalışırken işler çığrından çıkar.  

Quam’s Money 

Netflix Türkiye Ağustos 2021 İçerikleri

New Money’nin devam filmi olan ‘Quam’s Money’, Nijerya yapımı ve komedi türünde listemizdeki yerini alıyor. Film, yeni servetiyle istediği gibi yaşayabilen bir eski güvenlik görevlisi Quam’ın dolandırıcı çetesinin hedefine girmesini hikâyesine taşıyor. 

Vıvo 

Netflix Türkiye Ağustos 2021 İçerikleri

Müzikal türde olan ve ağustos itibariyle Netflix Türkiye’de izleyebileceğiniz ‘Vıvo’, çocukların keyifle alacağı bir film. Filmde, kinkajou bir müzik tutkunudur. Eski bir arkadaşının yazdığı aşk şarkısını alıcısına ulaştırmak isteyen kinkajou, hayatının en önemli yolculuğuna çıkar.  

The Last Black Man in San Francisco 

Netflix Türkiye Ağustos 2021 İçerikleri

Bağımsız filmler arasında bulunan ‘The Last Black Man in San Francisco’, Netflix’te 7 Ağustos’da yayınlanmaya hazırlanıyor. Film, hayallerini gerçekleştirmek için bir arkadaşını da yanına alarak yaşadığı şehirden ayrılan ve büyükbabasının yanına taşınan bir adamın hikâyesine odaklanıyor. 

Phil Wang 

Netflix Türkiye Ağustos 2021 İçerikleri

Britanya Stand-Up komedilerinden biri olan ‘Phil Wang’, platformun Ağustos 2021 takvimi arasında.  

Perde Arkası NBA Tarihinin En Büyük Kavgası 

Netflix Türkiye Ağustos 2021 İçerikleri

Ağustos itibariyle belgesel içeriklerine bir yenisini katan plaftorm, bu kez ‘Perde Arkası NBA Tarihinin En Büyük Kavgası’ adlı yapımla karşımıza çıkıyor. 2004 yılında Michigan’daki bir NBA maçında oyuncular ve taraftar arasında çıkan kavgayı konu alan belgeselde, yaşananları hatırlarken kavganın kilit isimlerini, sonuçlarını ve kalıcı etkilerini izliyoruz.  

Delidolu 3 

Netflix Türkiye Ağustos 2021 İçerikleri

Gençlik komedileri arasında Netflix’de yer alacak olan ‘Delidolu 3’, üniversite öncesi yaz tatilinin keyfini çıkaran Elle’nin Noah ve Lee arasında kalmasını ve bir karar vermesini hikâyesine alıyor.  

Kurtlarla Yaşam 

Netflix Türkiye Ağustos 2021 İçerikleri

Netflix’e belgesel türünde gelecek olan bir diğer yapım da Kurtlarla Yaşam. Oldukça çarpıcı bir konusu olan belgeselde, küçük bir kızken Holokos’tan kurtularak kurtların arasında yaşadığını söyleyen bir kadını izliyoruz. Kadının doğruyu söyleyip söylemediği ise bir soru işareti.  

Asfalt Tanrıçası 

Netflix Türkiye Ağustos 2021 İçerikleri

Listemizde son sırada Asfalt Tanrıçası filmine yer veriyoruz. Henüz bir görseli bulunmayan filmin ve sert, gerçekçi bir anlatıma sahip olan film, Mexico’nun zorlu bir mahallesinden gelen kadının evine bir rock yıldızı olarak dönmesini konusuna taşıyor. Fakat kadın evine döndükten sonra geçmişiyle bir yüzleşme içine giriyor. Sosyal konulu dramalar türünde olan bu filmi 11 Ağustos itibariyle platformda izleyebilirsiniz. 

İlginizi Çekebilir: 

Netflix Dizisi Sweet Tooth ‘un İkinci Sezonu Geliyor

Yemeksepeti’nden Çalışanlar İçin iWallet Uygulaması

Sahte WhatsApp, içinde hiçbir şey olmayan uygulama ve işsizler için en saçma uygulamalar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz