pentagon-resmi-olarak-kaydedilmis-ufo-goruntulerini-yayinladi
Bu içeriği değerlendirin.
Okuma Süresi
1 dakika

Pentagon, 2004 ve 2015 yılları arasında kaydedildiği belirtilen UFO görüntülerini resmi olarak yayınladı.

UFO konusunda aklımızda netleşmeyen birçok konu olmasına rağmen resmi olarak ilk defa Pentagon, biri 2004 yılında diğer ikisi de 2015 yılında çekilen ve emekli bir pilotun UFO olduğunu iddia ettiği görüntülerin varlığını doğruladı. Ayrıca, ABD Savunma Bakanlığı, görüntülerdeki gizliliğin kalkmasının ardından yayınlanan videolarda görülen hava aracını UFO olarak niteledi.

ABD Savunma Bakanlığı Pentagon, geçtiğimiz günlerde özel bir şirket tarafından yayınlanan ve UFO olduğu iddia edilen görüntüleri resmi olarak paylaştı. Görüntülenen cisim UFO olarak adlandırıldı.

Yaşadığımız evrende dünyalılardan başka canlıların da yaşadığını iddia edenlerin, gördükleri her tanımlanamayan cismi UFO yani (İngilizce: “Unidentified Flying Object”/tanımlanamayan uçan nesne) uzun yıllardır insanların merak ettiği bir konuydu. Bu tartışmalara ilk kez resmi bir cevap geldi.

UFO, 2004 ve 2015 Yıllarında Görüntülendi:

Görüntülerden birinin 2004 yılında, diğerinin ise 2015 yılında çekildiği belirtildi. Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Pentagon yetkilisi ise videoların yayınlanma amacının toplumda olaşabilecek yanlış anlaşılmaların önüne geçmek olduğu vurgulandı.

Böylece, Pentagon, daha önce özel bir şirket tarafından yayınlanan tanımlanmamış hava cisimlerini gösteren üç kısa videoyu resmi olarak yayınlamış oldu. Videolar, kızılötesi kameralar tarafından kaydedildiğinde hızla hareket eden ve tanımlanamayan uçan cisimleri gösteriyor.

pentagon-resmi-olarak-kaydedilmis-ufo-goruntulerini-yayinladi

Teknoloji Haber Bülteni DigiToll İçin Tıklayınız..

İlginizi çekebilir:

WhatsApp, internet kısıtlaması kararı aldı 

WhatsApp bilgi teyidi özelliği üzerinde çalışıyor

WhatsApp karanlık mod için özel duvar kağıtları yayınladı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz