Salı, Ağustos 3, 2021
Ana SayfaDijitalPlayStation 5’in Uzaktan Kumandasına Spotify Entegrasyonu

PlayStation 5’in Uzaktan Kumandasına Spotify Entegrasyonu

Sony’nin merakla beklenen yeni nesil oyun konsolu PlayStation 5 Türkiye’de resmi olarak bugün satışa çıktı. Yeni nesil oyun konsolu PlayStation 5 donanımı ve bünyesinde barındırdığı özelliklerle pek çok kişiyi memnun edeceğe benziyor. Pek çok yeniliği kullanıcılara sunacak olan PlayStation 5, bu bağlamda kullanıcılara yeni bir özellik daha sunacak. PlayStation 5 ’in uzaktan kumandasına eklenen Spotify tuşu sayesinde kullanıcılar oyun oynarken her daim müziğe de ulaşabilecek.

Merakla beklenen PlayStation 5 burada ve onunla birlikte bölgedeyken Spotify ‘dan en sevdiğiniz sesi dinlemenin yeni yolları. Tıpkı PS4’te olduğu gibi, oyuncular zombilerle savaşmak veya bir açık dünya macerasında dolaşmak için mükemmel olan şarkı ve podcast seçimlerini dinleyebilecekler. 

Ayrıca dinleme + çalma gücü kombinasyonunuzu bir üst seviyeye çıkarmanın yeni yolları

Müziğiniz, podcast’leriniz ve oyununuz arasında kusursuz bir entegrasyon sağlayan özel Spotify düğmesine sahip yeni bir PS5 Media uzaktan kumandası. Yerleşik oynatma / duraklatma, hızlı ileri sarma ve hızlı geri sarma kontrolleriyle ortamda hızla gezinin. Uzaktan kumanda, kullanıcıların uyumlu TV’lerde ses ve güç ayarlarını yapmasına da olanak tanır.

Spotify’a doğrudan Kontrol Merkezi’nden erişin ve oynatma kontrollerine Kontrol Merkezi aracılığıyla hızlı erişim sağlayın, böylece oyunlar ve uygulamalar arasında hızlıca geçiş yapabilir, müziğinizi oyununuzdan çıkmadan atlayabilir ve duraklatabilirsiniz.

Kesintisiz oyun için Spotify Connect aracılığıyla telefonunuzda Spotify oynatma ve oyun müzikleri, çalma listeleri ve podcast’lerde en iyiyi bulmak için Spotify’a göz atma yeteneği.

PS5’te yeni bir Medya Ana Sayfası , böylece medya uygulamalarınıza kolayca erişebilirsiniz. Ayrıca, Spotify’a zaten sahip değilseniz, onu Media Home’dan indirebilir, hesabınızı bağlayabilir ve hatta bir tane oluşturabilirsiniz.

Ayrıca kullanıcılar, Spotify’ın Oyun Merkezi’nin bir parçası olarak, sürekli büyüyen küratörlü oyun listeleri, oyun merkezli podcast’ler ve Orijinal Oyun Müzikleri platformuna erişebilecekler . Oyun Merkezi, 2016’dan beri oyunculara en iyi ses içeriğini getirdi. Ne çalarsanız çalın ya da nasıl dinlemeyi seçerseniz seçin, benzersiz ses deneyimleri için yer açmanıza yardımcı olabilir.

Spotify, ev hoparlörlerinizde çalıyor, akıllı saatinizde yayın yapıyor veya oyun konsolunuz aracılığıyla dinliyor olsun, Spotify, dinlemek ve keşfetmek için sayısız kullanışlı yol sunar. PS5’te Spotify ile cihazlarınızı bağlayarak oyun deneyiminizi bir üst seviyeye taşıyın ve ardından dinlemeye başlayın.

İlginizi Çekebilir:

PlayStation 5, Türkiye’de Satışa Çıktı

Spotify’da Sanatçılar Öncelikli Şarkı ile Hangi Şarkının Önerileceğini Seçecek

Spotify, ‘Apple Watch’ta iPhone’a Bağlanmadan Çalma Özelliği Edindi 

Teknoloji Haber Bülteni DigiToll:

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR