playstation-plus-indirim-teknosafari
Okuma Süresi
1 dakika

Son 2 yılda üst üste gelen zamlar ile fiyatı oldukça artan PlayStation Plus aboneliği için indirim dönemi başladı. PlayStation Plus aboneliği, dijital mağaza üzerinde indirime girdi.

Bilindiği üzere PlayStation, PlayStation Plus isimli bir abonelik servisine sahip. Bu abonelik servisi ile birlikte oyuncular, sahip oldukları oyunların çevrimiçi moduna ulaşabilirken, aynı zamanda her ay belirli oyunlara ücretsiz erişebiliyor.

Geçtiğimiz saatlerde PlayStation Plus aboneliği için indirim dönemi başladı. İndirim, yalnızca 12 aylık abonelik seçeneğini kapsıyor. Ancak Türk Lirası’nın değer kaybı düşünüldüğünde, yakında fiyatların çok daha yüksek olacağı düşünülebilir. Bu sebeple şu an gerçekleşen indirim, PlayStation Plus aboneliği için son uygun fiyatlar olabilir. 12 aylık PS Plus indirimli fiyatı, 29 Kasım tarihine kadar geçerli olacak.

Hemen buradaki link üzerinden PlayStation Plus sayfasına ulaşabilirsiniz. Ayrıca PS Store içerisinde dün, Black Friday indirimleri de başladı.

PlayStation Plus indirimli fiyatları

ps-plus-indirim-teknosafari

  • 1 aylık: 30 TL
  • 3 aylık: 100 TL
  • 12 aylık: 160 TL (Normal fiyatı 240 TL)

Bununla birlikte konsol fiyatlarının da önümüzdeki süreçte artması bekleniyor. Dün burada yayınladığımız haberde olduğu gibi, yeni nesil Xbox konsol fiyatları büyük bir zamlanma ile gündeme geldi. Benzeri bir durumun neredeyse tüm elektronik araç ve gereçler için uygulanabileceği düşünülüyor.

İlginizi Çekebilir:

FIFA 22, Çıkışının Ardından İlk Kez %60 İndirime Girdi

Oppo A55s 5G Modeli Tanıtıldı: İşte Özellikleri ve Fiyatı

Dolar ile Birlikte Xbox Konsol Fiyatları da Yükseldi

Kamera Performansı ile Öne Çıkan Oppo A55, Türkiye’de Satışa Sunuldu

Tekno Safari YouTube kanalına abone olmak için tıklayın.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz