pubg-14-1-guncelleme-notlari-teknosafari

PUBG: Battlegrounds, Epic Fails yarışması ile binlerce dolar değerinde G-Coin dağıtacak.

Krafton, PUBG: Battlegrounds içerisinde yeni ve mevcut oyunculara oyun içi para birimi (G-Coin) vereceği yeni bir etkinlik duyurdu. Oyunun ücretsiz oynama modeline geçmesi sebebiyle PUBG: BATTLEGROUNDS‘a yeni oyuncuları karşılamanın eğlenceli ve ilgi çekici bir yolu olarak tasarlanan PUBG Epic Fails Yarışması, bugünden itibaren 23 Şubat 10:00 (TSİ) saatine kadar devam edecek.

Bugünden itibaren oyuncular, en utanç verici veya komik oyun içi anlarının kısa videolarını veya ekran görüntülerini #PUBGEpicFails kullanarak Twitter, Instagram veya Facebook üzerinden paylaşmaya teşvik ediliyor. Her gönderim aynı zamanda oyuncunun oyun içi takma adını ve tercih ettiği oyun platformunu (örn. PlayStation, Xbox, Steam vb.) içermelidir. Ödül kazanma şansı elde etmek için tüm başvurular 23 Şubat, saat 10:00’dan (TSİ) önce yapılmalıdır. Etkinliğin tüm kurallarına ve düzenlemelerine buradan ulaşabilirsiniz.

Kazananlar ve Ödüller:

  • Toplam 22 kazanan rastgele seçilecek ve 20.000 G-Coin, 16.2 Survivor Pass ve gerçek hayatta anacakları bir zafer alacaklar
  • Ayrıca ek 100 kazanan, “Haftalık En İyi” kazananlar olarak seçilecek ve 500 ila 50,000 G-Coin içeren rastgele bir G-Coin sandığı alacak.
  • Kazananlar 28 Şubat’ta açıklanacak.

PUBG Epic Fails yarışması, PUBG: BATTLEGROUNDS‘un oynaması ücretsiz modele geçişinin hemen ardından başlıyor. KRAFTON kısa süre önce, oyunun 12 Ocak 2022’de ücretsiz oynanmaya geçişi sırasında Steam’de en üst sıralarda yer aldığını açıkladı. Toplam 690,000’den fazla aktif oyuncunun Battlegrounds’a girmesiyle bu dönüm noktasına ulaşıldı. Ücretsiz oynama modeline geçiş, yalnızca dünya çapında popüler olan battle royale oyununu her zamankinden daha erişilebilir kılmakla kalmadı, aynı zamanda oyunun 2017’de ilk piyasaya sürüldüğü zamana benzer büyüme oranlarını da yakaladı. F2P geçişini takip eden haftada oyun, 2017 yılı oyuncu büyüme oranını geride bırakarak yeni oyuncu katılımında %486 artış gördü.

İlginizi Çekebilir:

Yüzüklerin Efendisi dizisi ismi ve tanıtım videosu yayınlandı

Horizon Forbidden West hikaye fragmanı yayınlandı

YouTube Premium için yıllık abonelik seçeneği geldi

Crypto Browser Project Beta sürümü yayınlandı

Tekno Safari YouTube kanalına abone olmak için tıklayın.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz