PUBG MOBILE'a santorini adası
Bu içeriği değerlendirin.
Okuma Süresi
1 dakika

Popüler oyun PUBG MOBILE’a Santorini Adası ’ndan ilham alan ve Yunan adasının ikonik yapılarını getiren yeni harita ekleniyor.

Dünyanın en popüler mobil oyunlarından biri olan PUBG MOBILE, Yunanistan Ulusal Turizm Örgütü (GNTO) işbirliği ile oyuncular için Yunan adası Santorini’yi temel alan yepyeni bir arena haritasının yayınlanacağını duyurdu. Antik volkanik patlamalarla şekillenen Santorini, dünyadaki tüm gezginlerin en popüler Yunanistan lokasyonlarından biri olarak da biliniyor.

Yeni iş birliği, adanın ikonik mavi çatılarının, badanalı evlerinin ve kademeli sokakları olmak üzere dünyaca ünlü adadan yapıları PUBG MOBILE’ın yeni ‘Santorini Arena Haritası’na getiriyor.

PUBG MOBILE’a Santorini Adası ‘ından ilham alınarak eklenen Santorini Arena Haritası, oyuncuların adanın tepelerini boydan boya katettiği yeni bir 8V8 Klan savaşı deneyimi sunuyor. “8V8 Team Deathmatch” modunda oyuncular sınırsız yeniden doğma hakkına sahip olurken, ortadan kaldırdıkları her düşman için 1 puan kazanıyor. Zaman sınırı içinde eleme hedefine ilk ulaşan takım savaşı kazanıyor. 8v8 Arena Eğitim modundayken, oyuncular bir teçhizat belirlemeye gerek kalmadan yeniden doğma noktasında herhangi bir silahı almakta özgür oluyor. Yeni ‘Santorini’ 8V8 Haritası’na, Mod Seçimi ekranında Derecesiz ve Arena seçilerek erişebiliyor.

Popüler oyun PUBG MOBILE ücretsiz olarak App Store ve Google Play’den indirilebiliyor.

Telefonların PUBG MOBILE’daki performansını ölçtüğümüz videoları kaçırmamak için Tekno Safari YouTube kanalına abone olmayı unutmayın!

İlginizi Çekebilir:

Gümrüklerde kaçakçılığa karşı yerli yapay zekâ uygulaması: Muhafız

Omix X500 inceleme – Ekosistem Telefonu

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz