Cumartesi, Eylül 25, 2021
Ana SayfaDijitalRick and Morty Beşinci Sezon Final Bölümü Fragmanı Yayınlandı

Rick and Morty Beşinci Sezon Final Bölümü Fragmanı Yayınlandı

Sevilen çizgi dizi Rick and Morty ’nin beşinci sezon final bölümü ilk fragmanı yayınlandı. 5 Eylül’de yayınlanacak sezon finali bölümü 1 saat sürecek. 

Bilim-kurgu türündeki sevilen animasyon dizisi Rick and Morty’nin beşinci sezon final bölümü ilk fragmanı yayınlandı. Rick and Morty ‘nin özel bölümü olacak Sezon 5 ‘in finali 1 saat uzunluğunda olacak.

Rick and Morty beşinci sezon final bölümü 1 saat olacak

2014 yılından bu yana yapımcısı Adult Swim kanalında yayınlanan popüler animasyon dizisi Rick and Morty’nin beşinci sezonu önceki sezonlardan farklı oldu. Adult Swim, Rick and Morty ‘nin beşinci sezonunda şu an için 8 bölüm yayınladı. Dizinin sezonları genellikle dördüncü sezon gibi 10 bölümden oluşuyordu. Ancak geçen günlerde yapılan bir açıklamayla, son iki bölümün tek bir bölüm olarak yayınlanacağı ve 1 saat uzunluğunda olacağı belirtildi. Bunun haricinde dizinin sezon finalinin çıkış tarihi 1 ay ertelendi. Normalde dokuzuncu ve onuncu bölümlerin isimleri sırasıyla Forgetting Sarick Mortshall ve Rickmurai Jack olacaktı. Adult Swim’in bölümleri arka arkaya iki parter olarak yayınlaması ve bölümlerin birbirleriyle bağlantılı olması durumunda bir saatlik sezon finali olarak anılabilir. 

Rick and Morty beşinci sezon final fragman:

Adult Swim’in yayınladığı  fragmanda Morty, Rick’in haberi olmadan bir tür solo maceradan yeşil bir portaldan geri döner. (Arkasında Rick’in tüfeklerinden biri var.) Rick, Portal Gun’daki yakıt bidonunu işaretledi, bu yüzden Morty onu biraz limon sodasıyla doldurdu. Rick onunla yüzleştikten sonra kavgaya tutuşurlar ve sonuçta Rick, Morty’yi çok aşağılayıcı bir ödül çarkı tarafından belirlenen biriyle “yerini” alacak gibi görünür.

Rick and Morty Sezon 5 finali 5 Eylül’de saat 23:00’te Adult Swim’de yayınlanacak. Dizinin beşinci sezon hariç diğer tüm sezonlarına ise Netflix üzerinden erişim sağlayabilirsiniz. Sezon final bölümünün ardından ise Rick and Morty ‘nin beşinci sezonu Netflix’e eklenecek. Tahminler ekim ayı gibi Netflix kullanıcılarının beşinci sezonuna erişebileceği yönünde.

İlginizi Çekebilir:

Rick and Morty Beşinci Sezon Yayın Tarihi Açıklandı: İlk Fragman Geldi!

Netflix’te Yetişkinlerin İzleyebileceği Animasyon Diziler

Renkli Sokaklarıyla Ünlü Datça’da Redmi Note 10 5G ile 1 Gün: Kullanıcı Deneyimi:

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR