Bu içeriği değerlendirin.
Okuma Süresi
1 dakika

Royole firması esnek ekranları ve ilk katlanabilir telefonu yapmasıyla adından sıkça söz ettirmeyi başarmıştı. Akıllı hoparlör pazarına da iddialı bir şekilde giriş yapan şirket akıllı hoparlörünü duyurdu.

CES 2020 fuarında Mirage ile karşımıza çıkan Royole silindirik gövdeyi saran dokunmatik ekranlı akıllı hoparlörünü tanıttı. Henüz gerçek örneğini incelemeye sunmayan şirket sunumlarda anlattığı kadarı ile 8 inç bir AMOLED ekran kullanıyor. Üzerindeki bu silindirik ekranla daha önce hiçbir hoparlörde olmayan birçok farklı bilgiyi kullanıcılara eş zamanlı aktarabilecek. Aynı zamanda bunu görsel bir şölene de dönüştürebilen Mirage, çalan şarkılara göre farklı tasarımlardaki görsellerle müziğe eşlik edecek. Android işletim sistemi kullanması muhtemel olan bu hoparlör hakkında henüz teknik detaylar paylaşılmadı.

Satışa çıktığında fiyatı ne kadar olacak?

Şimdilik konsept olarak tanıtılan bu model 2020 yılının ikinci çeyreğinde satışa çıkacak. 899 dolarlık fiyat etiketine sahip olan bu model her ne kadar pahalı olsa da birlikte sunulan ekranın bunda büyük bir payı var. Ses performansı hakkında bir detay bulunmayan Mirage, kullanıcıları tatmin edecek gibi görünüyor.

LG, CES 2020’de Soyunma Kabinini Hayatımızdan Çıkaracak Teknolojisini Tanıttı

Mekanik evcil hayvan Lovot, CES 2020’de çok sevildi

Hyundai, CES’te uçan araç tanıtacak