Pazartesi, Ekim 25, 2021
Ana SayfaDijitalSabancı Holding, Çalışanları İçin Kendi Sosyal Medyasını Kurdu

Sabancı Holding, Çalışanları İçin Kendi Sosyal Medyasını Kurdu

Dijitalleşmenin zirvesine ulaştığımız bu dönemlerde, şirketler çalışanları için yeni dijital ortamlar yaratmak için çalışmalarını sürdürüyor. Sabancı Holding de bu doğrultuda çalışanları için topluluk içi sosyal medya ağı Sabancı Social ’ı kurdu.

Sabancı Holding, Yeni Neslin Sabancı’sı vizyonu doğrultusunda bir yeniliği daha hayata geçirdi. Bu doğrultuda, Topluluk çalışanlarının birbirleriyle dijital ortamda daha fazla iletişim ve işbirliği içinde olacakları Sabancı’ya özel Topluluk içi dijital sosyal ağ platformu Sabancı Social’ı kurdu.

Sabancı Social nedir?

Sabancılılar, mobil uygulama veya web üzerinden kolaylıkla Sabancı Social’a erişim sağlayabilecekler. Sabancı Social sayesinde, Sabancı Topluluğu ve şirketleri ile ilgili konularda güncel haberlere ulaşabilecekler. Sabancı Topluluğu’nun farklı şirketlerindeki kariyer fırsatlarını daha yakından takip edebilecekler. Bunun dışında ihtiyaç duydukları alanlarda çalışma arkadaşlarına destek olabilecek, birbirlerinden öğrenebilecek ve çeşitli gruplar aracılığı ile birbirleriyle sosyalleşebilecekler.

Sabancı Holding İnsan Kaynakları ve Sürdürülebilirlik Grup Başkanı Hakan Timur, Sabancı Social’ın dijitalleşen dünyanın gereksinimlerine uygun olarak tasarlandığını belirtti. Hakan Timur konuşmasında şunları dile getirdi: “Sabancı Social; Yeni Neslin Sabancı’sı vizyonu ile hedeflediğimiz Dijitalleşme, Yetenek Yönetimi ve Sabancı Ekosisteminde Değer Yaratma stratejik önceliklerimizi ve tüm Sabancılıların sahip olduğu samimiyet, sürekli gelişim ve katılım değerlerimizi en iyi yansıtacak şekilde tasarlandı.

Sabancı Topluluğu olarak, çalışanlarımızın birbirleriyle teknolojinin imkânlarını kullanarak daha fazla iletişim ve işbirliği içinde olması, bir süredir en önemli gündem maddelerimizden biriydi. Covid-19 Pandemi süreci ile artan sosyal mesafe sonucunda bu konunun önemini daha da içselleştirmiş olduk. Bu bağlamda Sabancı Social’ın tüm çalışanlarımız için etkin bir dijital buluşma platformu olacağına yönelik inancım tam.”

İlginizi Çekebilir:

Türkiye’de Tüketicilerin Yüzde 38’i Sosyal Medya Faaliyetlerini Devletin Denetimine Açmaya Hazır

Türkiye’de Ebeveynlerin Yüzde 52’si Çocukların Bilgi ve Fotoğraflarını Sosyal Medyada Paylaşıyor

Teknoloji Haber Bülteni DigiToll İçin Tıklayınız..

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR