Okuma Süresi
1 dakika

Samsung’ın yeni amiral gemisi serisi S’in üyeleri olacak olan S23 ailesini tanıtacağı Galaxy Unpacked etkinliğinin tarihini yanlışlıkla paylaşıldı.

2023 yılının ilk büyük Samsung etkinliği olacak olan ve yıllık düzenlenen ‘Galaxy Unpacked’ etkinliğinin ne zaman gerçekleşeceği bugüne kadar belli değildi. Geçtiğimiz sene 9 Şubat 2022’de düzenlenen Galaxy Unpacked etkinliğinin bu sene hangi tarihte olacağı merak konuları arasında bulunuyordu.

Bu merakımız Samsung tarafından ‘yanlışlıkla’ giderildi. Nasıl yanlışlıkla olduğunu soracak olursanız, Samsung’un Kolombiya sayfası gerçekten yanlışlıkla Unpacked etkinliğinin tarihini sitesine yerleştirdi.

Etkinlik 1 Şubat 2023’te Gerçekleşecek

Samsung’un ana akıllı telefon serisi olarak bilinen S ailesinin en yeni fertleri S23 ailesi, önümüzdeki Galaxy Unpacked etkinliğinde tanıtılacak. Bu yüzden söz konusu etkinlik bir hayli önemli olarak karşımıza çıkıyor. Böylesine önemli bir etkinliğin reklam çalışmaları başlamadan önce yanlışlıkla paylaşılması şirket için oldukça üzücü bir durum. Ancak bizler için sevindirici çünkü Samsung’un yeni amiral gemisi serisini Şubat ayının başında göreceğiz. Elimizde bulunan bilgilere göre S23 ailesinde geçen sene olduğu gibi 3 adet telefon yer alacak. Bunlar; bir standart model, bir düşük model ve bir de üst segment model olarak öne çıkıyor.

Ortaya Çıkan Poster, Serinin Yeni Rengini Destekliyor

Ayrıca Samsung Kolombiya tarafından yanlışlıkla paylaşılıp kaldırılan posterde sadece lansman tarihi değil aynı zamanda sızıntılarda ortaya çıkan leylak çiçeğini de görüyoruz. S23 serisinin yeni renginin lila olacağı söylentiler arasında bulunuyordu. Ortaya çıkan görsel yüksek bir ihtimalle bu söylentiyi doğruluyor.

Geçtiğimiz hafta ortaya çıkan haber ile Samsung Galaxy S23’ün fiyatı hakkında ciddi bir iddia ortaya atılmıştı. Her yıl gittikçe artan akıllı telefon fiyatlarına rağmen Samsung, S23’ün fiyatını sabit tutabilir. Birçok farklı kaynaktan elde edilen bilgilere Samsung, 2023 yılı için akıllı telefon alanında çok büyük bir strateji değişikliğine gidecek. Bu değişiklikte Samsung, bu yıl çıkacak pek çok modelinin fiyatını sabit tutarak kaliteli ve uygun fiyatlı” Android telefonları kullanıcılara sunmayı hedefliyor. Sızdırılan raporlara göre Güney Koreli teknoloji devi, bu plana S23’ü de dahil edecek gibi görünüyor.

Tekno Safari YouTube kanalına abone olmak için tıklayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz