Pazartesi, Ekim 25, 2021
Ana SayfaTeknosafariSalgın Zamanı Tatil Yapılır Mı? - Yeni Tekno Safari Podcast Yayında! 

Salgın Zamanı Tatil Yapılır Mı? – Yeni Tekno Safari Podcast Yayında! 

Gazi Üniversitesi Enfeksiyon Hastalıkları Öğretim Üyesi Prof. Dr. Esin Şenolyeni yayınlanan Tekno Safari Podcast’teTimur Akkurt’a pandemi ile ilgili çok önemli açıklamalarda bulundu. Röportajda ‘Salgın zamanı tatil yapılır mı?’ sorusunun da yanıtını veren Şenol, Türkiye’nin henüz salgında zirveyi görmediğine işaret etti.  

Teknoloji basınında olan bitenin konuşulduğu Tekno Safari Podcast’in yeni bölümü yayınlandı. Yayınlanan bölümde; Timur Akkurt’a pandemi ile ilgili çok önemli açıklamalarda bulunan Gazi Üniversitesi Enfeksiyon Hastalıkları Öğretim Üyesi Prof. Dr. Esin Şenol, pek çok kişi tarafından merak edilen ‘Salgın zamanı tatil yapılır mı?’ sorusunun da yanıtını verdi. Şenol ayrıca, Türkiye’nin henüz salgında zirveyi görmediğinin altını çizdi. Yapılan testlerin yeterli olmadığını, yüzeysel bir biçimde yapıldığını ve genel taramalar ile sağlıklı sonuçlara gidilebileceğini ifade eden Şenol, açıklamasında “Virüs henüz yorulmadı, insanlar pandemiden yoruldu” ifadelerine de yer verdi. 

Yeni Tekno Safari Podcast’te ayrıca; yaz tatiline gidiliyorsa nelere dikkat edilmesi gerektiği, salgın döneminde tatil yaparken kişilerin kendini nasıl koruyabileceği, en riskli alanların nereler olduğu ve hangi ortamlara girilmemesi gerektiği de konuşuldu. Salgın sürecinde tatil ile ilgili kritik bilgilere erişebileceğiniz yeni Tekno Safari Podcast’i, buradan dinleyebilirsiniz.

Röportajın video versiyonu, Timur Akkurt’un YouTube kanalında yayınlandı

Timur Akkurt, röportajın video versiyonuna kendi YouTube kanalında yer verdi. Podcast olarak da dinleyebileceğiniz röportajın video versiyonunu, buraya tıklayarak izleyebilirsiniz.

Teknoloji haber bülteni DigiToll‘ü izlemek için tıklayınız.

İlginizi çekebilir:

Ne Harcadık, Sesli Tweet Geliyor, Batman Podcast, İnternet Hızını Arttırma – DigiToll #20

GTA 5 BEDAVA OLUNCA SİTEYİ ÇÖKERTTİK – Pazar Sohbeti Podcast

Düz Dünyacı Mike Hughes – Tekno Safari PodCast #10 Yayında

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR