Samsung Galaxy A52

Android 12 tabanlı One UI 4.1’i içeren Samsung Galaxy A52 güncelleme paketi dağıtılmaya başladı. Güncellemeye dair detaylar haberimizde.

Samsung, geçtiğimiz ay Galaxy A52 5G için Android 12 tabanlı One UI 4.1 güncellemesini yayınlamıştı. Ancak ülkemizde satılan model 4G olduğu için o güncelleme bizi çok ilgilendirmemişti. Samsung şimdi de Ocak ayında One UI 4 alan 4G A52 modeli için One UI 4.1 güncellemesini sunmaya başladı.

Güncellemenin tam sürüm notlarına sahip değiliz, ancak Twitter’da paylaşılan bir ekran görüntüsü, Galaxy A52’nin Galeri uygulamasına düzenleme araçlarının eklendiğini gösteriyor.

samsung galaxy a52 güncelleme

Android 12 tabanlı One UI 4.1’i içeren Samsung Galaxy A52 güncelleme paketi şu anda Brezilya’da dağıtılmaya başlandı. Yakında diğer bölgelere de yayılması bekleniyor. Henüz net tarih belli olmasa da ülkemizde de yakında dağıtılmaya başladığını görebiliriz.

Güncellemenin gelip gelmediğini öğrenmek için Galaxy A52’nizde, telefonun Ayarlar > Yazılım güncelleme menüsüne giderek manuel olarak kontrol etmeyi deneyebilirsiniz.

Tekno Safari YouTube kanalına abone olmak için tıklayın!

İlginizi çekebilir:

Amazon Prime Kanada’da da zamlandı – Türkiye’de de zam gelecek mi?

OnePlus’ın ilk katlanabilir telefonu, Oppo Find N olabilir

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz