samsung-the-freestyle-teknosafari

Samsung, eğlenceyi her yere götürmeyi sağlayan, yeni taşınabilir ekran ve eğlence cihazı The Freestyle ‘ı tanıttı. CES 2022 fuarı ile birlikte şirket, yeni ürünlerini tanıtmaya devam ediyor.

Samsung’un Z ve Y kuşağı kullanıcıları hedef alan yeni The Freestyle projeksiyon cihazı, akıllı hoparlör ve ortam aydınlatma cihazı özelliklerini tek çatı altında topluyor. The Freestyle, geleneksel ve hantal projeksiyon cihazlarının aksine, çok amaçlı döner yapısı, 180 derece dönüş sağlaması, tüm yüzeylere yüksek görüntü kalitesi sağlaması ile dikkat çekiyor.

Etkileyici ve üst seviye özelliklere sahip cihaz, tam otomatik keystone ve otomatik seviyeleme özellikleri ile birlikte geliyor. Bu özellikler sayesinde cihazın ekranı, tüm açılara ve yüzeylere otomatik olarak uyum sağlıyor. Ayrıca The Freestyle, herhangi bir açıda ve yüzeyde 100 inç boyutuna kadar berrak görüntü sunuyor.

the-freestyle-teknosafari

The Freestyle, USB-PD ve 50W/20V veya üzeri çıkışları destekliyor. Ayrıca harici pillere de uyumlu olması sayesinde kullanıcılar, diledikleri her yere götürülebiliyor. Bunların yanında cihaz, geleneksel prizler ile uyumlu olup, ek kablo bağlantısına gerek kalmadan standart bir E26 ışık soketine ve adaptörüne bağlanabiliyor.

The Freestyle, 4 Ocak’tan itibaren ABD pazarında ön siparişe açılacak olup, önümüzdeki aylarda diğer küresel pazarlarda satışa sunulacak. Türkiye pazarında ise 2022 Mart ayında satışa sunulması planlanıyor.

İlginizi Çekebilir:

Harmony OS 3.0 çıkış tarihi belli oldu

Samsung televizyonlara GeForce Now ve Google Stadia desteği geliyor

Samsung, 4K 240 Hz monitör üzerinde çalışıyor

Tesla, 2021 yılı satış sayısını paylaştı

Tekno Safari YouTube kanalına abone olmak için tıklayın.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz