Drone severlere müjde geldi: Alanının uzmanı DJI, yeni yarış Drone’u Avata’yı duyurdu. Üstün özellikleriyle Avata sizleri şaşırtacak!

DJI, Çin merkezli bir teknoloji şirketi olarak faaliyet gösteriyor. 2006 yılında Frank Wong tarafından kurulan teknoloji şirketi, sivil insansız hava araçları ile kamera yalpa çemberi, uçuş platformları, kameralar, tahrik sistemleri, kamera sabitleyicileri ve uçuş kontrol sistemleri üretiyor. İHA pazarının %70’inden fazlasını oluşturan DJI, ticari ve sivil İHA endüstrisinde dünya lideri olarak görülüyor.

Uçuş Hiç Bu Kadar Kolay Olmamıştı!

Rakipsiz güvenlik ve kontrol mekanizmaları ile DJI Avata, sizlere müthiş dalış heyecanını yaşatıyor. Avata’yı gözlük ve kontrol cihazı ile birleştirdiğinizde, uçuş herkes için erişilebilir hale geliyor. Born To Fly sloganıyla yola çıkan marka, teknolojik gelişmeleri takip ederken güvenlikten de ödün vermiyor.

Yeni Bir FPV Video Standardı!

DJI Avata, 1/1.7 inç CMOS sensörle donatılmıştır ve f/2.8 diyafram açıklığına sahip 4k ultra geniş açılı kaydı destekler. Böylece DJI Avata ile çekilen görüntüleri izleyenler gerçekliğine kapılıp içinde bulundukları andan kopabilirler.

Cesur Olmanız İçin Yapıldı!

DJI Avata, çevik ve sağlamdır. Yerleşik pervane koruması, temas olduğu anda geri sıçrayabileceğiniz, havada kalabileceğiniz ve uçmaya devam edebileceğiniz anlamına gelir.

Yeni DJI Gözlükleriyle Eşsiz Bir Deneyime Hazır Olun!

DJI Avata Drone’un marifetleri yeni DJI gözlükleriyle birleşince, benzersiz deneyimler yaşamak kaçınılmaz oluyor. Artık daha küçük, daha hafif ve Micro-OLED ekranlarla donatılmış olarak karşımıza çıkan bu gözlükler, üst düzey konfor ve rahatlığın yanı sıra, eşi benzeri görülmemiş bir deneyim vadediyor.

Tekno Safari YouTube kanalına abone olmak için tıklayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz