Spotify Şarkı Sözü Görüntüleme

Spotify, tatil yeri arayışında olanlara özel hizmeti olan ‘Listen and Book’ özelliğini duyurdu. easyJet ortaklığıyla geliştirilen özellik, müzik zevkinize göre seyahat önerileri sunuyor.

Spotify, dünya çapında en çok kullanılan çevrimiçi müzik uygulamalarının başında geliyor. Hem kullanışlı arayüzü ve kullanıcı dostu özellikleri, hem de cep yakmayan fiyat politikasıyla müzik severlerin ilk seçeneği haline gelen Spotify, başarısını daha da ileri taşımak için elinden gelen her şeyi yapıyor.

Geçen hafta çalma listelerine ‘Sesli Tepki Verme’ özelliğini yayınlayan Spotify, geçtiğimiz günlerde de özellikle hayattan küçük bir kaçamak isteyenler için faydalı olacak özelliğini kullanıma sundu. Havayolu şirketi easyJet ile ortaklık yapan şirket, yeni özelliğiyle müzik zevkinize göre seyahat noktaları tavsiye etmeye başladı.

“List And Book!” Nasıl Kullanılır?

‘Listen and Book’ ismiyle yayınlanan yeni özellik, easyJet’in kendi internet sitesinden kullanılabilir hale geldi. Spotify kullanıcıları, easyJet’in oluşturduğu sayfaya Spotify hesaplarıyla giriş yaptıktan sonra seyahat önerilerine erişebiliyor. Peki bu özellik nasıl kullanılıyor?

  • Bu bağlantıya tıklayarak easyJet ve Spotify tarafından oluşturulan sayfaya ulaşın.
  • “Let’s Do It” butonuna tıklayın.
  • Açılan sayfada Spotify hesabınıza giriş yapın.
  • Sizin için oluşturulan önerilere artık erişebilirsiniz.

Tatilin Yanı Sıra Müzik Listeleri de Kullanıcıları Cezbedecek!

Spotify ve easyJet’in el ele vererek geliştirdiği list and book özelliği, seyahat severlere zaman zaman en iyi rotayı belirleyecek, zaman zaman da rotasından çıkaracak gibi görünüyor. Spotify ve easyJet, seyahat önerilerinin yanı sıra yine kullanıcıların müzik zevkine göre şarkı önerileri sunan çalma listesi de oluşturuyor.

Bu çalma listesine seyahat önerilerinin ardından açılan sayfadan ulaşılabiliyor. Çalma listesi, dilediğinizde Spotify kütüphanenize eklenebiliyor. Böylece Spotify sizi seyahatlerinizde de yalnız bırakmıyor ve gezileriniz esnasında da ruhunuzu okşamaya devam ediyor!

Tekno Safari YouTube kanalına abone olmak için tıklayın!

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz