Vivo V19

Dün orta segment için iddialı olan Vivo Y50 tanıtılmıştı. Bugün ise Vivo V19 tanıtıldı. Vivo V19, daha üstün özelliklerinin yanı sıra çift ön kamerası ile dikkat çekiyor.  

Son dönemde tanıttığı cep telefonları ile dikkat çeken Vivo, yeni tanıttığı model ile yine dikkatleri üzerine toplamayı başardı. Dün Vivo Y50 tanıtılmıştı. Vivo Y50 özellikleri ile birlikte, orta segment telefonlar arasında son derece iddialı bir cihazdı. Şimdi de orta üst segment Vivo V19 tanıtıldı. Vivo V19’un en dikkat çeken özelliği ise çift ön kameraya sahip olması.  

Vivo V19 teknik özellikler 

Vivo V19 teknik özellikler 

Yeni tanıtılan cep telefonunun 6.44 inçlik bir ekranı bulunuyor. Bu ekran Süper AMOLED teknolojisi ile üretilmiş ve Full HD+ çözünürlüğe sahip. Ayrıca ekran, gövde oranı %83.7 olarak açıklandı. 409 ppi değerine sahip olan modelin, kağıt üzerinde yazan bilgilere bakılırsa, güzel bir ekranı bulunuyor. 

Yeni tanıtılan V19 işlemci olarak Snapdragon 712 kullanıyor. Bu işlemci 10 nm teknolojisi ile üretilmiş olan, toplam 8 çekirdekli bir işlemci. Bu çekirdeklerden iki tanesi 2.3 GHz frekans hızında çalışabiliyor. Geriye kalan 6 çekirdek ise 1.7 GHz frekans hızında çalışıyor. Grafik birimi olarak Adreno 616 kullanılıyor. 8 GB belleğe sahip olan telefonun 128 GB ve 256 GB olmak üzere iki farklı depolama seçeneği bulunuyor. Bu donanım özellikleri ile birlikte V19, bizlere hem oyunlar oynatabilir hem de günlük işlerimizi sorunsuz bir şekilde halledebilir.  

Bu telefonun dikkat çeken yanlarında biri ön kameraları. Ön tarafında iki kamera bulunuyor. Bunlardan biri 32 MP büyüklüğünde ve f/2.1 değerine sahip. Diğer ön kameramız ise 8 MP’lik bir geniş açı kamerası. Bu sayede kalabalık selfi çekimleri bir sorun olmaktan çıkmış oluyor. Arka tarafında dört kamera bulunduran modelin ana kamerası 48 MP değerinde. Ana kameramıza 8 MP’lik geniş açı, 2 MP’lik macro ve 2 MP’lik alan derinliği kamerası eşlik ediyor. Ana kameramız ile 2160p 30 fps ve 1080p 60 fps videolar çekebiliyoruz.  

Tüm bu özelliklerini 4500 mAh’lik bir batarya besliyor. Ayrıca 33 W hızlı şarj özelliğine sahip. Bu sayede 30 dakikadan kısa sürede, bataryanın yarısını doldurabiliyor.  

Tanıtılan cep telefonu için açıklanan bir fiyat maalesef bulunmuyor.  

AKILLI TÜRK HAMAMI, TİKTOK, TİNDER, BİTCOİN – DigiToll #2048

Giriş seviyesi Oppo A12 ‘nin teknik özellikleri ortaya çıktı 

 

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz