Okuma Süresi
1 dakika

Rocky ve Rambo filmleri ile herkes tarafından tanınan 73 yaşındaki Amerikalı aktör Sylvester Stallone, yeni bir süper kahraman filmi çekiyor. Yeni filmi Samaritan’dan ilk set fotoğrafı geldi. 

Yaptığı aksiyon ağırlıklı filmler ile büyük bir hayran kitlesine kavuşmuş olan 73 yaşındaki Amerikalı aktör Sylvester Stallone film çekmeye ve üretmeye devam ediyor. Sylvester Stallone en son hayranlarını Rambo: Son Kan filmi ile heyecanlandırmıştı. Rambo hikayesinin devamı olan Rambo: Son Kan’dan sonra Sylvester Stallone bu sefer bir süper kahraman filminde başrol olarak karşımıza çıkacak. 

Samaritan isimli süper kahraman filmi, bir gencin 20 yıl önce yaşanılan büyük bir savaşta yok olduğu düşünülen bir süper kahramanı bulmaya çalışmasını anlatıyor. Samaritan rolünde Sylvester Stallone var. Yok olduğu düşünülen süper kahramanı arayan genç rolünde ise Javon Walton bulunuyor. Yönetmen koltuğunda ise Julius Avery oturuyor. 

sylvester stallone samaritanYayınlanan set fotoğrafında fazlasıyla yıpranmış görünen süper kahraman Sylvester Stallone’nin yüzünde yara izleri bulunuyor. Sylvester Stallone’nin yaşından ve yayınlanan set fotoğrafından anlayabileceğimiz kadarıyla alışıla gelmiş bir süper kahraman filmi olmayacağı kesin. Samaritan filmi için şu an açıklanan vizyon tarihi 11 Aralık 2020. 

Yeniden çekilecek ”Teksas Katliamı” filminin yönetmenleri belli oldu

SüngerBob’un yeni filminde Keanu Reeves ve Snoop Dogg yer alacak