Okuma Süresi
2 dakika

Trend Micro ’nun hayata geçirdiği yeni WeDiscover İş Ortağı Programı ile  iş ortaklarının yeni fırsatlardan faydalanmalarını ve müşterilerine çok daha avantajlı teklifler sunmalarına olanak tanıyor.

Asya Pasifik, Orta Doğu ve Afrika (AMEA) bölgesinde pazar varlığını daha da güçlendirmeye odaklanan siber güvenlik çözümleri geliştiren Trend Micro, yeni kanal iş ortağı talep oluşturma programı WeDiscover’ı duyurdu. Yeni talep oluşturma girişimi, kanal iş ortaklarının henüz keşfedilmemiş pazarları belirlemeleri, yeni gelir akışı elde etmeleri ve satışlarını hızlandırmalarını sağlamayı amaçlıyor. Yeni program, iş ortaklarının dinamik bir güvenlik pazarında müşterilerin ihtiyaçlarını karşılarken hizmetlerini farklılaştırmalarına, yeni güvenlik uzmanlıkları oluşturmalarına ve işletmelerini daha kârlı bir hale getirmelerine yardımcı olurken Trend Micro çözümlerinden faydalanmalarına yardımcı olmak için tasarlandı.

WeDiscover Programının Öne Çıkan Özellikleri

Kararlılık: İş Yönetimi, Satış, Pazarlama ve Teknik ekipler arasında sorunsuz iş birliği sağlarken fırsatların etkin bir şekilde oluşturulması için Trend Micro çözüm portföyü arasından seçim yapabilme esnekliği sunuyor.

Üstün iş ortağı fırsatları:  WeDiscover programı, iş ortaklarının fırsatları belirlemelerine ve anlaşmayı 180 gün içinde tamamlamalarına yardımcı oluyor.

Başarı odaklı: İş ortaklarının uçtan uca müşteri yolculuğuna etkin bir şekilde yardımcı olmaları için program dahilinde kapsamlı pazarlama araçları, ortak markalı materyaller ve dijital pazarlama desteği sağlıyor.

Ödüller ve Teşvikler: TrendSetter iş ortağı teşvik programı, WeDiscover Araçları, çevrimiçi ödül ödemeleri, destek programları ve Çözüm Teklifi Paketleri aracılığıyla iş ortağının ekip üyelerini heyecan verici teşviklerle motive ediyor.

Trend Micro Türkiye Genel Müdürü Hasan Gültekin, “Farklı çözümler sunarak ve iş ortaklarımızla iş hedeflerine ulaşmaya bağlı kalarak bölgedeki genişlememizi sürdürmek odak noktamız olmaya devam ediyor. Sürekli yenilikler ve liderlik konumumuzla desteklenen özelleştirilmiş çözüm yelpazemiz, iş ortaklarımıza büyük bir avantaj sağlıyor. Konumlarından bağımsız olarak tüm iş ortaklarımız için son derece iş birlikçi bir yaklaşım benimsiyoruz” dedi.

Trend Micro Türkiye Kanal Yöneticisi Mehmet Dağdevirentürk “WeDiscover Programıyla iş ortağı ekosistemimiz için daha fazla olanak ve ödül sunarken fırsatları aktif olarak genişletiyor ve çalışmalarımızı karşılıklı başarımız üzerine inşa ediyoruz. Yeni iş ortağı programımız, kanal iş ortaklarımıza pazarla daha esnek etkileşim imkanı sunarken en iyi performans gösteren iş ortaklarımızı ödüllendirecek ve aynı zamanda teknolojik bilgilerini geliştirme fırsatı da tanıyacak. Kanal iş ortaklarımızın yeni iş fırsatları elde etmeleri ve başarıya ulaşmaları için hiç durmadan çalışmaya devam ediyoruz” dedi.

İlginizi Çekebilir:

Siber Saldırı Riski Yüksek Olan KOBİ’ler için Trend Micro ve Artı & Artı Yeni Güvenlik Çözümleri Sunuyor

Trend Micro Yeni Tehdit Savunma Platformu Vision One ile Riskleri Önceden Tespit Ediyor

KİMİN İÇİN UYGUN? ALINIR MI? Huawei MateBook 14 2021 inceleme:

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz