Samsung’un yeni amiral gemisi Galaxy S21’in donanımı, özellikleri ve çıkış tarihi hakkında bu sıralar gündemde pek çok haber bulunuyor. Yavaş yavaş özelliklerinin de ortaya çıktığı Galaxy S21 serisinin şimdi ise çıkış tarihi ile ilgili önemli bir açıklama yapıldı. Belirtilenlere göre, Samsung, Galaxy S21 serisini 14 Ocak günü tanıtacak. 

Güney Kore merkezli teknoloji üreticisi Samsung, genellikle amiral gemisi Galaxy S serisini yılın ilk aylarında tanıtıyor. Aralık ayının ortalarında olduğumuz bugünlerde de yeni seri hakkında ortaya pek çok sızıntı ve iddia çıkıyor. Teknoloji gündeminde dolaşan iddialardan birisi de Samsung’un S21 ailesini ocak ayında tanıtacağı yönündeydi. Hem tasarım hem de donanım anlamında pek çok yeniliğin beklendiği yeni serisinin tanıtım tarihi Hindistan’daki büyük bir Samsung mağazası tarafından açıklandı. 

Samsung’un yeni serisini ocak ayında tanıtacağı bahsettiğimiz gibi biliniyordu. Ancak serinin tanıtılacağı gün yönünde pek çok iddia bulunuyordu. Bugün yaşanan yeni bir gelişme Galaxy S21’in tanıtım tarihini ortaya çıkardı. 

Samsung Galaxy S21 serisi çıkış tarihi 14 Ocak

Hindistan’da bulunan dev bir Samsung mağazasının açıkladığına göre, şirket UNPACKED Etkinliği’nde yeni amiral gemisi Galaxy S21 ailesini görücüye çıkaracak. Konuyla alakalı açıklamalarda bulunan Samsung mağazası bu tarihin 14 Ocak olacağını açıkladı. 

Samsung’un Hindistan mağazası Samsung Opera House’un yöneticilerinin Android Authority’e yaptığı bir açıklamada Güney Koreli şirketin Galaxy S21’leri 14 Ocak’ta düzenlenecek olan UNPACKED Lansman’ında tanıtacağı öğrenildi.

Çıkış tarihinin ortaya çıktığı Galaxy S21 serisinin ayrıca Hindistan’da 29 Ocak’ta piyasaya sürüleceği de söyleniyor. Ancak söz konusu açıklamaları yağan mağaza yöneticileri, diğer ülkelerde serinin ne zaman satışa çıkacağı hakkında bir bilgi paylaşmadı. 

Samsung’un Galaxy S21 serisinin tanıtım tarihi ile ilgili çeşitli açıklamalar yağan mağaza yöneticileri, ayrıca Galaxy S21 Ultra hakkında da bazı açıklamalarda bulundu. Sızıntıları doğrular nitelikte olan açıklamada, Ultra’nın 108 MP’lik bir ana kamera, lazer otomatik odak ve iki adet 10x optik yakınlaştırma sunan 10 MP’lik kamerayla piyasaya sürüleceği belirtildi. 

İlginizi Çekebilir:

Galaxy S21 Ultra’nın Kamera Özellikleri Ortaya Çıktı

Samsung ‘Galaxy S21’ Akıllı Telefon Serisinin Özellikleri Sızdırıldı!

2020’nin Enleri, WhatsApp Kişiye Özel Duvar Kağıdı, Epic Games Ücretsiz Oyunlar – DigiToll #44

 

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz