Okuma Süresi
1 dakika

Genç yetenek programı, Start Stajım ve Start Yeni İşim olmak üzere iki ayrı kategoride yürütülüyor

Türk Telekom’un Genç Yetenek Programı ‘Start’ın 2022 başvuruları başladı. Değerlendirme aşamalarının ardından programa seçilen genç yetenekler, yeni teknolojiler ile deneyim yaşamanın yanı sıra kapsamlı bir eğitimin ardından Türk Telekom’un farklı birimlerinde iş ve staj yapma imkânı bulacak. Başvurular 31 Mart tarihine kadar devam edecek. Genç yetenek programı, Start Stajım ve Start Yeni İşim olmak üzere iki ayrı kategoride yürütülüyor.

Genç yeteneklerin kariyer gelişimini destekliyoruz

Programa ilişkin görüşlerini görüşlerini açıklayan Türk Telekom İnsan Kaynakları Genel Müdür Yardımcısı Mehmet Emre Vural, “ Start programıyla gençlere güçlü bir kariyer deneyimi sunarken, ülkemizin en büyük kurumsal okullarından biri olan Türk Telekom Akademi ile genç yeteneklerimizin kariyer gelişimini destekliyoruz. Program kapsamında Mesleki ve Kişisel Gelişim Eğitim Programları, Gelişim Danışmanlığı Desteği, Mentorluk, Kapsamlı Oryantasyon Programı, İnovasyon Projeleri ve Uzaktan Çalışma imkânı gibi fırsatları içeren bir içerik sunuyoruz. Ayrıca, Ar-Ge ve inovasyon çalışmalarının merkezindeki Bilgi Teknolojileri başta olmak üzere Ürün ve Segment Yönetimi, Veri Analitiği, Müşteri Deneyimi Network ve Erişim, Finans ve İnsan Kaynakları başvuru alanlarıyla yeni mezunlara ve üniversite öğrencilerine kapımızı açıyoruz.” dedi.

Programın içeriği nasıl?

Programın başvuruları https://turktelekomkariyer.com.tr/start sitesi üzerinden yapılabilecek ve 31 Mart’a kadar devam edecek.

Tekno Safari YouTube kanalına abone olmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz