Bu içeriği değerlendirin.
Okuma Süresi
1 dakika

Valorant oyuncularının beklediği maçta teslim olma özelliği bu hafta çıkması beklenen 1.02 patch ile oyuna eklenmesi bekleniyor. Bu yama ile dereceli maçların başlaması da gündemde.

Riot tarafından oluşturulan Ask Valorant isimli blog sayfasının ilk yayınında şirket 1.02 yamasıyla tüm umutların kaybolup maçın kaybedileceği anlaşıldığı zamanlar için çok gerekli olacak bir özelliği duyurdu.

Maçlarda bazen kendi takımımızın oyuncularından dolayı bazen de karşı takımın oyuncularının çok güçlü gelmesinden dolayı oyun bizi kanser edebiliyor. Hele bir de takımda AFK veya toksik bir oyuncu varsa kesin baş ağrısına sebep oluyor. İşte bu noktada bu ağrıları hafifletmek için oyuna eklenecek teslim olma özelliği harika olacak.

Bazı oyuncular bunlara rağmen teslim olmak istemeyip oynamaya devam etmek isteyebilir, ancak teslim olma başka bir açıdan çok faydalı olmaktadır. Eğer bir takım arkadaşı habersiz veya bir sıkıntıdan dolayı oyundan çıkarsa bu durumda teslim olabilir ve başka bir maça geçebilirsiniz.

Riot bu haberi vermesine rağmen sistem için herhangi bir ayrıntı vermedi. Açıklığa kavuşması gereken en önemli hususlar eğer teslim olunursa MMR kazanç veya kaybının olup olmayacağı ve eğer maç dereceli ise puanların veya sıralamanın nasıl etkileneceğidir. Takım arkadaşları yüzünden teslim olunan maçlara nasıl bir düzenleme getirecekleri merak konusudur.

Valorant Dereceli Maçları ve Teslim Olma Sistemi Bu Hafta Başlayabilir (1.02 Yaması)

Valorant oyununa 1.02 yamasının ne zaman geleceğine dair net bir tarih verilmedi, fakat oyun direktörü Joe Ziegler Valorant dereceli maçlarının bu hafta geleceğini tweet’ledi. Ask Valorant yazısında dereceli maçların bu hafta geleceği de yazıyordu ve bu demek oluyor ki büyük ihtimal 1.02 yaması bu hafta gelecek ve teslim olma özelliğini de içerecek.

İlginizi çekebilir:

Valorant Rank Sistemi Nasıl İşliyor? Arkadaş Ekleme ve Diğer Ayarlar

Riot Games Valorant’ın espor Ekosistemi Ignition Series Turnuvasını Hayata Geçiriyor

Oyun Bilgisayarı Alırken Nelere Dikkat Edilmeli? Detaylı Anlatım

Tekno Safari Haber Bülteni DigiToll İçin Tıklayınız..

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz