vivo-zeiss-teknosafari

Vivo ve Zeiss iş birliği ile inşa edilen görüntüleme ortaklığı, tüketicilere üst düzey mobil görüntüleme deneyimi sunuyor. Vivo Zeiss Görüntüleme Laboratuvarı, ortak araştırma ve geliştirme yolu ile deneyimi geliştiriyor.

1846’da kurulan, 34.000’den fazla çalışanı ve dünya çapında yıllık 6,3 milyar Euro’luk cirosu ile optik ve elektronik alanlarında çalışan ZEISS, sinematografi dünyasının yanı sıra profesyonel ve tutkulu kullanıcılar için de son teknoloji kamera lensleri geliştiriyor ve ürettiriyor.

Aynı zamanda 100 yıl önce, fotoğrafçılığın önemli kilometre taşlarından biri olan, en üst seviyede görüntü netliğini kompakt bir tasarımla birleştiren “Tessar” lensinin yaratıcısı da olan ZEISS, dairesel bokeh efekti yaratan ikonik Biotar portre stiliyle de dünya çapında tanınıyor.

vivo-zeiss-laboratuvari-teknosafari

ZEISS Tüketici Ürünleri Kategori ve Pazarlama Müdürü, Sebastian Doentgen, şu şekilde konuştu;

vivo ile iş birliğimiz, mobil görüntüleme alanındaki tüketici gereksinimlerinin karşılıklı olarak anlaşılmasına dayanıyor. Bu iş birliği ile akıllı telefon fotoğrafçılığının geleceğine katkıda bulunmanın heyecanını paylaşıyoruz. ZEISS olarak, vivo ZEISS ortak mühendisliği görüntüleme sistemi ile amiral gemisi ürünlerinde en yüksek kalite seviyelerine ulaşmada vivo’yu destekliyoruz. Bu ortak geliştirme sürecinde optik tasarımdan yazılıma, kalite ve üretim standartlarına kadar temel unsurlar sürecin anahtar parçalarını oluşturuyor.”

Bunların yanında Vivo, kuruluşundan bu yana araştırma ve geliştirmeye önem veriyor. Şirket, 10.500’den fazla çalışanı ve 10 Ar-Ge merkezi ağı ile her zaman yeni teknolojiler geliştirmeyi hedefliyor. Bu merkezlerin 7 tanesi sadece akıllı telefon görüntüleme sistemlerinin gelişmesi üzerine çalışıyor.

Vivo Avrupa Başkan Yardımcısı Justin Zhao ise şu şekilde konuştu;

“ZEISS ile iş birliğimizin yanı sıra vivo Ar-Ge merkezlerindeki çalışmalarımızla da her zaman tüketicilerin mükemmel çekimler yapmalarını sağlayacak kamera deneyimine öncelik veriyoruz.”

İlginizi Çekebilir:

GeForce Now kütüphanesi 8 yeni oyun ile genişliyor

Asus, RTX 3050 serisi ekran kartlarını duyurdu

Samsung Galaxy S21 FE 5G fiyatı belli oldu

Google, yeni Android özelliklerini duyurdu

Tekno Safari YouTube kanalına abone olmak için tıklayın.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz