xbox-geforce-now-microsoft-edge-teknosafari
Bu içeriği değerlendirin.
Okuma Süresi
1 dakika

GeForce Now için yayınlanan son güncelleme ile platform, Microsoft Edge üzerinden kullanılabiliyor. Bununla birlikte Xbox kullanıcıları, GeForce Now platformuna erişebilecek.

Oyun sektörü, hızlı bir şekilde stream platformlarına yöneliyor. Bu platformlar ile birlikte oyuncular, herhangi bir donanıma ihtiyaç duymadan yalnızca internet bağlantısı ile üst seviye oyunları oynayabiliyor. GeForce Now ise, bu platformlar arasında en öne çıkan denilebilir. Özellikle Türkiye sunucusu ile birlikte platform, çok daha stabil bir performans sergiliyor.

GeForce Now için yayınlanan son güncelleme ile birlikte platform, herhangi bir uygulama indirmeden, doğrudan Microsoft Edge üzerinden erişilebiliyor. Bilindiği üzere Microsoft Edge tarayıcı, Xbox konsolunda da bulunuyor. Bununla birlikte Xbox kullanıcıları, Microsoft Edge üzerinden GeForce Now platformuna erişebiliyor.

geforce-now-guncelleme-microsoft-edge-teknosafari

21 Ekim tarihinde gelen güncelleme, henüz beta aşamasında. Ancak beta aşamasında olsa da, Xbox kullanıcıları platforma erişebiliyor. Bu destek ile birlikte, PC’ye gelen PlayStation özel oyunlarının Xbox üzerinden oynanabilme ihtimali doğuyor.

PC için yayınlanan PlayStation özel oyunları, GeForce Now desteği ile gelirse, Xbox üzerinden de oynanabilecek. Zira son günlerde God of War PC sürümü, GeForce Now desteği ile gelecek yönünde söylentiler yer alıyordu.

Oyun dünyası, gelişen teknoloji ile yeniliklere ayak uyduruyor. GeForce Now, Google Stadia gibi platformlar ile birlikte oyuncular, Far Cry 6 gibi güncel ve üst seviye oyunları akıllı telefonlarından dahi oynayabiliyor. Paylaşılan bilgilere göre platform içerisinde, 1080P 60 FPS oyun oynamak için 35 Mbps stabil internet bağlantısı gerekiyor.

İlginizi Çekebilir:

GTA San Andreas Definitive Edition İlk Günden Xbox Game Pass Kütüphanesine Eklenecek

New World MMO, Nvidia GeForce Now Kütüphanesine Eklendi

Tekno Safari YouTube kanalına abone olmak için tıklayın.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz