Xiaomi ‘Mi Scooter Pro 2’ elektrikli scooter modelinin kutu açılışı ve inceleme videosu, Tekno Safari YouTube kanalında yayınlandı. Videoda Tekno Safari ekibi, ‘Mi Scooter 2 Pro’yu kutusundan çıkardı ve kurulumunu yaptığı scooter’ın, sürüş ve yokuş testini gerçekleştirdi.  

Xiaomi ‘Mi Scooter Pro 2’ elektrikli scooter modelinin kutu açılışı ve inceleme videosu, Tekno Safari YouTube kanalında yayınlandı. Videoda Tekno Safari ekibi, ‘Mi Scooter 2 Pro’yu kutusundan çıkardı ve kurulumunu yaptı. İncelemede ayrıca, cihazın kısa sürüş testi ve yokuş performansına ilişkin detaylara da yer verildi. Merak edenler için detaylar videoda! 

Xiaomi Mi Pro 2’, tek şarj ile 45 km yol kat edebilmeyi vadediyor ve model, saatte 25 kilometre hıza ulaşabiliyor. Şirket, ürünün yüzde 20 eğimli yükseklikleri çıkabildiğini ifade ediyor. Dahili bir LCD gösterge paneli olan elektrikli scooter, gücünü 300W’lık motorundan alıyor. Çift fren sistemine sahip olan model, ‘Bluetooth’ aracılığıyla akıllı telefonlara da bağlanabiliyor ve sarsıntıları minimum seviyede tutmayı hedefliyor. 

Teknoloji dünyasındaki en yeni cihazların incelemelerini ve dijital dünyada olup bitenleri kaçırmamak için Tekno Safari YouTube kanalına abone olmayı unutmayın!         

Teknoloji haber bülteni DigiToll‘ü izlemek için tıklayınız.

İlginizi çekebilir:

Oppo Reno 4 Pro Kamera Performansı Nasıl? Neler Yapabiliyor? (Video) 

Ürün Video Çekimi Bu Alet ile Çok Daha Kolay: Trexo Wheels İnceleme (Video) 

Çift Ön Kameralı Telefon Oppo Reno 4 Lite Kutu Açılımı (Video)

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz