Xiaomi 12T Pro’nun 200 MP görüntüleme sistemine sahip kamerası ile Semih Saygıner’in hikayesi ‘Anı Mega Yaşa’ mottosuyla bir araya geldi.

Dünya Bilardo Şampiyonu Semih Saygıner, yenilikçi 200MP görüntüleme sistemine sahip Xiaomi 12T Pro kameraları karşısına geçti ve gençlere ilham veren hayat hikayesinin detaylarını paylaştı. Çocukluk günlerinden dünya şampiyonluğuna uzanan serüvenini anlatan Saygıner’e, hikayesinin vazgeçilmezi olan arkadaşları da eşlik etti. Doğduğu ve büyüdüğü Adapazarı’nda çekilen Semih Saygıner’in hikayesi izleyicilerin beğenisine sunuldu.

”Anı Mega Yaşa”

Saygıner’ın hikayesini “anı mega yaşa” mottosuyla izleyicilerle buluşturan profesyonel düzeyde 200MP görüntüleme sistemine sahip Xiaomi 12T Pro, yüksek netlik, güçlü gece fotoğrafçılığı ve hızlı odaklama ile mükemmel görüntüler sunuyor. Tüm bunlar, çeşitli diğer optimizasyonlarla birlikte, düşük ışık koşullarında veya hızlı hareket eden nesneleri çekerken dahi odağı kaybetmeden ince ayrıntıların yakalanmasını sağlıyor.

Kamera, aynı zamanda porte çekmek için ideal olan büyük 1/1.22″ sensör boyutunun özelliklerini kullanabilen sensör içi 2 kat yaklaştırma özelliğine de sahip. Xiaomi ProCut ve Ultra burst ile Xiaomi 12T Pro, içeriği akıllıca kırpmaya ve oluşturmaya yardımcı oluyor. Xiaomi 12T, film yapımı yaratıcılığını ortaya çıkarmak için tam çözünürlüklü 8K video kaydı desteğine sahip.

Video linki: https://www.youtube.com/watch?v=dgu4OUtfzjI

Künye:

Reklam veren: Xiaomi Türkiye

Pazarlama Müdürü: Fatih Mehmet Bilek

Kurumsal İletişim Müdürü: Erdem Yapıcı

Sanat Yönetmeni: Ozan Emre Duman

Proje: BITE Medya

Yapım: G11 Prodüksiyon

Yapımcı: Tayfun Söğütlü – Bilal Bağcı

Proje Yöneticisi: Ece Yılmaz

Yönetmen: Evren Dursun

Görüntü Yönetmeni: Cihan Yazıcı

Kameraman: İlker Aksan, Fatih Atatunç

Kamera Asistanı: Özcan Oruç

Post Prodüksiyon: Onur Abalı

Ses: Alican Alperen Bulut

Proje Asistanları: Merve Demirler, Sena Sarı, Kanan Selimli

Afiş Tasarım: Serhan Soner Çağlayan

Xiaomi Corporation Hakkında

Nisan 2010’da kurulan Xiaomi Corporation, 9 Temmuz 2018’de (1810.HK) koduyla Hong Kong Menkul Kıymetler Borsası Ana Listesinde işlem görmeye başladı. Xiaomi, merkezinde akıllı telefonla, akıllı donanımlar ve nesnelerin interneti (IoT) platformu bulunan bir tüketici elektroniği ve akıllı üretim şirketidir. Yenilik ve kaliteye eşit derecede önem veren Xiaomi, kullanıcılara üst düzey deneyim sağlarken operasyon verimliliğini en üst düzeyde tutmayı amaçlıyor. Xiaomi 2021 yılının küresel akıllı telefon pazarının 3 numaralı akıllı telefon markası olmuştur.

Tekno Safari YouTube kanalına abone olmak için tıklayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz