Karcher Yedikule Hayvan Barınağı

Türkiye’nin en büyük hayvan barınağı olan Yedikule Hayvan Barınağı, profesyonel Karcher ekibi ve cihazları ile temizlendi. Karcher Türkiye’nin sosyal sorumluluk çalışmaları kapsamında gerçekleştirdiği “Hayvan Barınağı Temizleme” projesi kapsamında gerçekleştirilen etkinlikle, barınakta yaşayan binlerce kedi ve köpeğin yaşam alanları hijyenik hale getirildi.  

Türkiye’nin en büyük hayvan barınağı olan Yedikule Hayvan Barınağı, profesyonel Karcher ekibi ve cihazları ile temizlendi. Karcher Türkiye Genel Müdürü Gökhan Gökmen ve Yedikule Hayvan Barınağı Gönüllü Yöneticisi Meral Olcay’ın da katılımıyla gerçekleştirilen temizlikle, barınaktaki 2 binden fazla kedi ve köpeğin hijyenik bir yaşam alanına kavuşması sağlandı.  

Sosyal sorumluluk çalışmaları çerçevesinde düzenli periyotlarla hayvan barınaklarını temizlemeye yönelik çalışmalar gerçekleştirdiklerini söyleyen Karcher Türkiye Genel Müdürü Gökmen, şunları aktardı: “Hijyenik ortamlarda yaşamak insanlar kadar hayvan dostlarımızın da hakkı. Karcher Türkiye çalışanları ile birlikte gerçekleştirdiğimiz bu çalışmada amacımız hem barınaktaki dostlarımıza dikkat çekmek hem de herkesin onlar için yapabileceği bir şeylerin mutlaka olduğunu hatırlatmak. ‘Hayvan Barınağı Temizleme Projesi’ çalışmamız çerçevesinde mümkün olduğunca çok sayıda canlının yaşam alanını daha da iyileştireceğiz. Temizlik sağlık, sağlık mutluluktur. Mutluluk her canlının hakkı. Bu anlamda, hayvan dostlarımızın hayatına dokunarak, onların yaşam alanlarını iyileştirmede katkı sağlıyor olmaktan Karcher Türkiye ekibi olarak büyük bir mutluluk duyuyoruz.” 

Karcher Türkiye, Yedikule Hayvan Barınağı’nı gerekli tüm cihazlarını seferber ederek temizledi

Karcher Yedikule

Diğer yandan; Karcher Türkiye, Yedikule Hayvan Barınağı’nı basınçlı yıkama makinelerinden farklı kategorilerdeki süpürücülere, ıslak kuru elektrikli süpürgelerinden basınçlı yıkama makinelerine kadar barınağın sağlıklı ve temiz olması için gerekli tüm cihazlarını seferber ederek temizledi. Şirket ayrıca, barınağa dış alan temizliği için elektrikli süpürge, basınçlı yıkama makinesi ve hortum da hediye etti. Etkinlik sonrası barınaktaki sevimli dostların, Karcher Türkiye ekibinin kendileri ile oyunlar oynaması kadar tertemiz yuvalarına kavuşmuş olmanın mutluluğunu da yaşadığı kaydedildi.  

Tekno Safari YouTube kanalına abone olmak için tıklayınız.

İlginizi çekebilir:

Karcher, ‘Yaza Merhaba’ Kampanyasının Başladığını Duyurdu! 

Karcher, Geliştirdiği Temizlik Makineleri ile Yüzde 80 Su Tasarrufu Sağlıyor! 

‘Karcher VC 5 Premium’ Kablosuz Süpürge, Minimum Enerji ile Maksimum Temizlik Vadediyor 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz