Karcher VC 5 Premium Kablosuz Süpürge

Almanya merkezli teknoloji şirketi Karcher, ‘VC 5 Premium’ kablosuz şarjlı süpürge modelini tanıttı. Hareketi kısıtlayan kablo derdine son vermeyi hedefleyen cihazın, minimum enerji ile maksimum temizlik vadettiği ifade edildi. Patentli üçlü teleskopik sistemi sayesinde kolay saklama avantajı da sunan ürünün, sadece bir düğmesine basıldığında boyutunun yarısı kadar küçülebildiğinin de altı çizildi.  

Almanya merkezli teknoloji şirketi Karcher, ‘VC 5 Premium’ kablosuz şarjlı süpürge modelini tanıttı. Hareketi kısıtlayan kablo derdine son vermeyi hedefleyen cihazın, minimum enerji ile maksimum temizlik vadettiği ifade edildi. Şirket; kompakt tasarımı ve şarj bataryası sayesinde süpürgenin, hem taşınmasının hem de saklanmasının oldukça kolay hale geldiğini dile getirdi. Patentli üçlü teleskopik sistemi sayesinde kolay saklama avantajı da sunan ürünün, sadece bir düğmesine basıldığında boyutunun yarısı kadar küçülebildiğinin de altı çizildi. 

Aktarılan detaylara göre; batarya ile çalışan ‘Karcher VC 5’ kablosuz elektrikli süpürge, harekete engel olan elektrik kablosu ve kullanıcıların sürekli arkalarından çekiştirmek zorunda kalacakları bir gövdeye sahip olmadığı için temizlik yaparken önemli bir konfor sağlıyor. Kompakt ve modern bir tasarıma sahip olan ürün, 25.2 V’luk lityum iyon bataryası sayesinde hiç aralıksız 60 dakika boyunca çalışabiliyor.  

Karcher VC 5 Premium’, pahalı toz torbalarından da tasarruf sağlıyor 

Karcher VC 5 Premium

Diğer yandan, yüksek verimli emisyonsuz motora ve değiştirilebilir zemin aparatına sahip olan Karcher VC 5 Premium’; özel olarak geliştirilen aparatları, tasarımı ve özel hava kanalları sayesinde minimum enerji tüketimiyle maksimum güç üretmeyi hedefliyor. Tüm sert zeminler ve halılarda optimum temizlik elde etmek isteyenlere uygun bir alternatif olduğu belirtilen cihaz, entegre filtre temizleme özelliğine sahip torbasız filtre sistemiyle pahalı toz torbalarından da tasarruf sağlıyor.  

Teknoloji haber bülteni DigiToll’ü izlemek için tıklayınız.

İlginizi çekebilir:

Samsung, Yapay Zeka Destekli Yeni Robot Süpürgesi ‘JetBot 90 AI+’ı Tanıttı! 

LG, Toz Torbasını Kendi Temizleyen Elektrikli Süpürge Tanıtacak

Honor, ‘Choice CLEA’ Kablosuz Elektrikli Süpürge Modelini Tanıttı 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz