Karcher Yaza Merhaba

Almanya merkezli teknoloji şirketi Karcher, ‘Yaza Merhaba’ kampanyasının başladığını duyurdu. 30 Haziran’a kadar sürecek olan kampanya kapsamında, enerji ve su tasarrufu ile birlikte maksimum verimlilik de sağlamayı hedefleyen bahçe sulama cihazlarının yüzde 20 avantajlı fiyatlarla satışa sunulacağı ifade edildi.  

Almanya merkezli teknoloji şirketi Karcher, ‘Yaza Merhaba’ kampanyasının başladığını duyurdu. 30 Haziran’a kadar sürecek olan kampanya kapsamında, enerji ve su tasarrufu ile birlikte maksimum verimlilik de sağlamayı hedefleyen bahçe sulama cihazlarının yüzde 20 avantajlı fiyatlarla “kaercher.com” üzerinden satışa sunulacağı ifade edildi.  

Diğer yandan; havaların ısınmasıyla birlikte birçok kişi, bahçesinde daha çok zaman geçirmeye başladı. Özenle bakılan bahçelerdeki bitkilerin daha yeşil ve daha renkli olması için üzerlerine titrenirken Karcher’in sulama makinelerinin de en büyük yardımcılardan biri olacağı kaydedildi. Şirketin ‘Yaza Merhaba’ kampanyası kapsamında; bahçe sulama cihazları, yüzde 20 avantajlı fiyatlarla tüketici beğenisine sunuldu.  

Karcher bahçe sulama cihazları, bahçe bakımındaki en büyük yardımcı olmayı hedefliyor  

Karcher Bahçe Sulama Cihazları

Aktarılan detaylara göre; tüketiciler, akıllı sulama sistemleri ile su tasarrufunun maksimize edilebildiği her türlü bahçe ekipmanını da Karcher tarafından başlatılan “yaza merhaba” kampanyası kapsamında bulabilecek. Otomatik sulama aparatlarından yağmurlama sistemine, püskürtme tabancalarından fıskiyelere, sulama pompaları, su sayaçları ile hortum bağlantı ve depolama aparatlarına kadar tüm ihtiyaçlara cevap veren Karcher bahçe sulama cihazları, bu yaz kullanıcıların bahçe bakımındaki en büyük yardımcısı olmayı hedefleyecek.  

Tekno Safari YouTube kanalına abone olmak için tıklayınız.

İlginizi çekebilir:

Karcher, Anneler Günü İçin Hediye Önerilerini Paylaştı! 

Karcher, Geliştirdiği Temizlik Makineleri ile Yüzde 80 Su Tasarrufu Sağlıyor! 

‘Karcher VC 5 Premium’ Kablosuz Süpürge, Minimum Enerji ile Maksimum Temizlik Vadediyor 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz