Küçük ve orta ölçekli işletmeler için güçlü ağ çözümleri sunan Zyxel Networks, bulut tabanlı ağ yönetimi platformu Nebula geliştirmelerine devam ediyor. Artık 5G destekli Zyxel ürünler, Nebula üzerinden yönetilebilecek.

Dijital entegrasyonun giderek daha da önemli bir hale geldiği günümüzde, sosyal medya, e-ticaret ve diğer sanal operasyonlar, tüm işletmeler tarafından geleneksel modellere göre önceliklendiriliyor. Tüm bunların sonucu olarak güvenilir ve sürekli bağlantı, günlük işlerin önemli bir parçası haline geldi.

Zyxel tarafından sunulan yeni ve sektörde de bir ilk olan Bağlan ve Koru (CNP) AP güvenlik hizmeti, WiFi ağına bağlı çalışanları ve müşterileri korumak için lisanslı bir koruma hizmeti sunuyor. CNP, güvemli olmayan web içeriklerinden ve kötü niyetli web sitelerinden kaynaklanan güvenlik ihlallerinde oluşabilecek veri sızıntılarını koruyor.

zyxel-nebula-guncelleme-atp-teknosafari

 

Ayrıca önemli iş operasyonları, çevrimiçi akış, sesli ve görüntülü aramalar gibi gecikmeye duyarlı süreçler çok daha kolay bir hale geliyor.

Zyxel Networks Başkanı Gordon Yang, konu ile ilgili “Nebula platformumuzu, 2016’daki lansmanından bu yana müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda geliştirmeye devam ettik. Bu anlayışla bugün iş dünyasının pandemiden en çok etkilenen ve birçok üreticinin önceliği arasında yer almayan grubu olan küçük işletmelere en uygun çözümleri tutarlı bir ağ performansı ile sunuyoruz. Zyxel olarak küçük işletmeleri dijital dönüşüm yolculuklarında güvenli ve sağlıklı bir şekilde gelişmeleri için desteklemeye ve onlara her konuda yardım etmeye kararlıyız” şeklinde konuştu.

İlginizi Çekebilir:

Yeni Nissan Qashqai Türkiye’de satışa sunuldu

Dying Light 2: Stay Human 5 yıl boyunca güncelleme alacak

Xiaomi, uygun fiyatlı katlanabilir telefon üzerinde çalışıyor

En çok izlenen Netflix dizi ve filmleri paylaşıldı

Tekno Safari YouTube kanalına abone olmak için tıklayın.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz