Samsung Electronics, CES 2023 İnovasyon Ödülleri kapsamında 46 yeni ürün ve hizmetiyle ödül almaya hak kazanarak, büyük bir başarıya imza attı.

Samsung, CES 2023 İnovasyon Ödülleri’nde birçok kategoride ödüle layık görüldü. Çevreye duyarlı bir dünyaya katkıda bulunarak, bağlantılı, kişiselleştirilebilir bir deneyim sağlama taahhüdünü pekiştiren Samsung’un aldığı ödüller arasında, Tüketici Teknolojileri Derneği’nin (CTA) ‘İnovasyonun En İyileri Ödülü’ de yer aldı.

46 Ödül Birden Aldı

Samsung, Dünya’nın en ünlü teknoloji etkinliği olarak bilinen CES 2023’te, ‘Dijital Görüntüleme/Fotoğrafçılık’, ‘Mobil Cihazlar ve Aksesuarlar’, ‘Oyun’, ‘Dijital Sağlık’, ‘Giyilebilir Teknolojiler ve Video Ekranları’, ‘Ev AV Bileşenleri ve Aksesuarları’ ile ‘Yazılım ve Mobil Uygulamalar’ kategorileri dahil 46 ödülün sahibi oldu.

Çevreye Duyarlı Malzemeler

Samsung’un aldığı ödüller, geri dönüştürülmüş balıkçı ağlarından elde edilen malzemelerle tasarlanan Galaxy Z Flip4 ve Galaxy Z Fold4 ile cihaz ambalajlarında %100 geri dönüştürülmüş kağıt kullanımı dahil olmak üzere, çevreye duyarlı özellikleri kapsıyor. Samsung ayrıca, ‘Bilgisayar Çevre Birimleri ve Aksesuarları’, ‘Video Ekranları’ ve ‘Siber Güvenlik ve Kişisel Gizlilik’ kategorilerinde prestij ödülü olarak ‘En İyi İnovasyon Ödülü’nün de sahibi oldu.

CES İnovasyon Ödülleri her yıl, inovasyon konusunda dünya çapında en prestijli ödül töreni ve en etkili teknoloji etkinliği olarak kabul edilen CES’in ev sahibi ve organizatörü Tüketici Elektroniği Birliği (CTA) tarafından düzenleniyor. CES 2023, bu yıl 5-8 Ocak tarihleri arasında ABD’nin Nevada eyaletinde, Las Vegas şehrinde ağırlıklı olarak sürdürülebilirlik odağında gerçekleştirilecek.

Samsung Electronics Hakkında Detaylı Bilgi

Samsung Electronics Co. Ltd. dünyaya dönüştürücü fikirler ve teknolojiler sayesinde ilham vererek ve geleceği şekillendirmeyi hedefliyor. Samsung Electronics; televizyon, akıllı telefon, giyilebilir cihazlar, tabletler, kameralar, dijital gereçler, ağ sistemleri, hafıza, yarı iletken ve LED çözümleri dünyasını yeniden tanımlıyor. Basit bir iş felsefesini uygulayan Samsung Electronics, yeteneğini ve teknolojisini daha iyi bir küresel topluma katkı sağlamak için en iyi ürün ve hizmetleri yaratmaya çalışıyor. Samsung Electronics, kurumsal sosyal sorumluluğa olan bağlılığının bir göstergesi olarak 2005 yılında Samsung’un Beş İş İlkesi’ni duyurdu. Bu ilkeler, yasal ve etik standartlara uyumlu küresel davranış kuralları ve kurumsal sosyal sorumluluklarının yerine getirilmesi için bir temel oluşturmayı temel ediniyor.

Tekno Safari YouTube kanalına abone olmak için tıklayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz