Atasun Optik, yeni bir web sitesi için yeni bir özellik hayata geçirdi. Atasun Optik’in web sitesi üzerinden hizmete açılan ‘sanal deneme’ uygulaması ile kullanıcılar online olarak güneş gözlüklerini deneme imkanı buluyor. Kısa bir video yardımıyla güneş gözlüğünün yüze uyumlu olup olmadığının online olarak görülebildiği “sanal deneme” uygulaması, tüketicilere hızlı, alım kararını kolaylaştıran ve inovatif bir alışveriş seçeneği sunuyor.

Atasun Optik, güneş gözlüklerinin online olarak denenebilmesini sağlayan “sanal deneme” uygulamasını hayata geçirdi. Yapay zekaya yaptığı yatırımlarla çağı yakalayan projelere imza atan Atasun Optik, sanal deneme uygulaması ile online alışverişi bir adım öteye taşıyor.

Atasun Optik ‘Sanal Deneme’ hizmetiyle kullanıcılar uzaktan gözlük deneyebiliyor

Atasun Optik’in web sitesi üzerinden güneş gözlüklerinin sanal olarak denenmesini sağlayan uygulama, tüketicilerin yüz şekillerine uyumlu güneş gözlüklerini online olarak seçmelerine imkan tanıyor. Böylelikle tüketicilerin online alışveriş yaparken karar vermeleri kolaylaştırılarak zamandan da tasarruf etmeleri sağlanıyor. 

Uygulama sayesinde ziyaretçiler, web sitesi üzerinden yükledikleri kısa bir video yardımıyla güneş gözlüklerini deneyebiliyor. Tüketici güvenliğini ve gizliliğini de göz önünde bulunduran Atasun Optik, deneme sonrasında videoyu silme seçeneği sunuyor. Ziyaretçiler tarafından silinmeyen videolar ise 40 gün içinde otomatik olarak sistemden siliniyor. 

Atasun’un web sitesi üzerinden hizmete açtığı ‘Sanal Deneme’ özelliği, kullanıcı deneyimini artırmayı hedefliyor. Daha iyi bir kullanıcı deneyimi sunmak adına yapay zeka desteğinin bulunduğu uygulamayı denemek için buraya tıklayabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir:

Türkiye’deki İlk ‘Canlı Yayında Online Satış’ Uygulaması Yerli Girişim Vidyodan Tanıtıldı

SpaceX ve Kanadalı Teknoloji Girişimi GEC Reklamları Gökyüzüne Taşıyor!

ABD Merkezli Girişim Şirketi Kernel, 50 Bin Dolarlık Bir Zihin Okuma Cihazı Tanıttı 

Renkli Sokaklarıyla Ünlü Datça’da Redmi Note 10 5G ile 1 Gün: Kullanıcı Deneyimi:

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz