galaxy z fold4

Yakın zamanda tanıtılması beklenen Samsung Galaxy Z Fold4 ‘ün önceki modellere göre hatrı sayılır ölçüde hafif olacağı söyleniyor. Detaylar haberimizde.

Samsung’un bu sonbaharda bir dizi tasarım değişikliği ile Galaxy Z Fold4’ü duyurması bekleniyor. Ice Universe‘e göre, bunlar önemli ölçüde ağırlık azalmasına neden olacak ve yeni katlanabilir telefon 260g’dan daha hafif olacak.

Yaklaşan telefonun ayrıntılı özellikleri henüz ortaya çıkmadı, bu nedenle ağırlık kaybının nasıl sağlanacağı konusunda sadece fikir yürütebiliriz. Pil kapasitesi değişmeyecek ve çerçeveler hafifçe kırpılacak, ancak muhtemelen %5’lik hafiflik sağlayacak kadar değil. Yeni bir menteşe tasarımı söz konusu olabilir, ancak bunun için de henüz sağlam bir kanıt yok.

Galaxy Z Fold4 ‘ün kilo vermesinin bir başka yolu da alüminyum çerçeveyi ve menteşeyi bir tür plastikle değiştirmesi olarak gözüküyor, ancak bu pek olası bir çözüm değil çünkü bu durumda telefon birinci sınıf görünüm ve kalite hissiyatını kaybedecek. Her iki durumda da önümüzdeki aylarda daha net bir resim oluşturmamıza yardımcı olacak daha fazla sızıntı geleceğini tahmin ediyoruz.

Tekno Safari YouTube kanalına abone olmak için tıklayın!

İlginizi çekebilir:

Xiaomi 12 ve 12 Pro Türkiye Fiyatı Belli Oldu

Snapdragon 8 Gen 1+ önümüzdeki hafta tanıtılabilir

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz