Salı, Haziran 22, 2021
Ana SayfaHaberBeşiktaş Kulübü Başkanı Ahmet Nur Çebi’nin Koronavirüs Testi Pozitif Çıktı!

Beşiktaş Kulübü Başkanı Ahmet Nur Çebi’nin Koronavirüs Testi Pozitif Çıktı!

Beşiktaş Kulübü Başkanı Ahmet Nur Çebi’nin koronavirüs testi pozitif çıktı. Ahmet Nur Çebi ile birlikte Beşiktaş Futbol Takımı’ndan sekiz kişinin de koronavirüs testinin pozitif çıktığı doğrulandı.

Beşiktaş Futbol Takımı’ndaki sekiz kişi ile birlikte Kulüp Başkanı Ahmet Nur Çebi’nin koronavirüs testlerinin pozitif çıktığı haberini siyah-beyazlı ekip şu şekilde duyurdu: 

Başkanımız Ahmet Nur Çebi’nin Sağlık Durumu Hakkında Bilgilendirme: Başkanımız Ahmet Nur Çebi’nin 13 Mayıs Çarşamba günü BJK Nevzat Demir Tesisleri’nde gerçekleştirilen Covid-19 testi pozitif sonuç vermiştir. Başkanımızın en kısa sürede sağlığına kavuşması için tedavi sürecine ilgili prosedürler doğrultusunda hemen başlanmıştır.Kamuoyunun bilgisine saygılarımızla sunarız. Beşiktaş JK

Beşiktaş’ın koronavirüs testleri ile alakalı yaptığı Twitter paylaşımı:

Beşiktaş Futbol Takımı’ndaki sekiz kişi ile birlikte Kulüp Başkanı Ahmet Nur Çebi’nin koronavirüs testi açıklandıktan sonra, spor camiasından birçok kulüp geçmiş olsun mesajı yayınladı. 

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF), Fenerbahçe, Trabzonspor gibi kuruluşların yayınladığı geçmiş olsun mesajları:

Trabzonspor’un geçmiş olsun mesajı 

“Sevgili Beşiktaş camiası;Yapılan COVID-19 testleri sonucunda sekiz kişide pozitif vakaya rastlandığını büyük bir üzüntüyle öğrendik. Camianıza geçmiş olsun dileklerimizi iletirken, kısa sürede sağlıklarına kavuşmalarını temenni ediyoruz. #BirlikteBaşaracağız”

Fenerbahçe’nin geçmiş olsun mesajı 

“Covid-19 testi pozitif çıkan Beşiktaş Kulübü futbolcuları, teknik ekibi ve tesis çalışanlarına geçmiş olsun dileklerimizi iletiyor, bir an önce sağlıklarına kavuşmalarını temenni ediyoruz. Geçmiş olsun Besiktaş”

TFF’nin geçmiş olsun mesajı 

“Yapılan kontrollerde Covid-19 testi pozitif çıkan Beşiktaş Kulübü futbolcu, teknik heyet, tesis çalışanlarına ve Beşiktaş camiasına geçmiş olsun dileklerimizi iletiyor, en kısa sürede sağlıklarına kavuşmalarını temenni ediyoruz.”

İlginizi Çekebilir:

Fatih Terim koronavirüs testinin pozitif çıktığını açıkladı

Araştırmacılar, Yüzeyleri 90 Gün Boyunca Koruyabilen Bir Koronavirüs Dezenfektanı Geliştirdi

Teknoloji Haber Bülteni DigiToll İçin Tıklayınız..

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR