Kripto Parayla Konaklama Rezervasyonu

Binance tarafından desteklenen ‘Travala.com’, kripto parayla konaklama rezervasyonu yapılabilen bir platformu kullanıma sunmaya hazırlanıyor. ‘Dtravel’ adı verilecek olan platformun, yatırımcılardan 5 milyon dolarlık bir tohum yatırımı almış olduğu biliniyor.  

Kripto para borsası tarafından desteklenen ‘Travala.com’, kripto parayla konaklama rezervasyonu yapılabilen bir platformu kullanıma sunmaya hazırlanıyor. AirBnb ve Expedia gibi birkaç seyahat ve organizasyon şirketinin eski yöneticilerinin, platform için güçlerini birleştirerek ‘Travala.com’ bünyesine katıldıkları ifade ediliyor. ‘Dtravel’ adı verilecek olan platformun; Kinetic Capital, Plutus VC, AU21 ve LD Capital gibi büyük yatırımcılardan 5 milyon dolarlık bir tohum yatırımı olmuş olduğu biliniyor.  

Dtravel’ın, müşterilere hem kısa süreli hem de uzun süreli konaklama hizmetleri sunacağı belirtiliyor. Misafirlerin, rezervasyon sırasında kripto para veya diğer ödeme yöntemleri ile ödeme yapabileceğinin de altı çiziliyor.  

Dtravel, kripto parayla konaklama rezervasyonu için TRVL isimli bir kripto para birimi kullanacak 

Dtravel

Aktarılan detaylara göre; Dtravel, rezervasyon sırasında ödeme yapmak için kullanılabilecek TRVL isimli bir kripto para birimini hizmete sunacak. TRVL, yakın zamanda Binance’in merkezi Smart Chain sistemi ve Ethereum’da da alım-satım için kullanılabilecek. Platformun inşa edileceği ekosistem, Merkeziyetsiz Otonom Organizasyon (DAO) sistemi tarafından desteklenecek. Böylece kullanıcılar, Dtravel’ın tüm yönetim ve karar süreçlerine aktif olarak dahil olabilecek ve etki edebilecek.  

Tekno Safari YouTube kanalına abone olmak için tıklayınız.

İlginizi çekebilir:

Tayland, Bazı Kripto Para Birimleri ve NFT’leri Yasakladı! 

Kripto Para Borsaları ve Soğuk Cüzdan Şirketleri, 3 Ağustos İtibariyle Google Üzerinden Reklam Verebilecek! 

Birleşik Krallık, Resmi Bir Kripto Para Birimi Çıkarmayı Planladığını Duyurdu 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz