Neymar Fortnite
Okuma Süresi
1 dakika

Video-oyunu devi Epic Games, Fortnite’ın resmi Twitter hesabı üzerinden Brezilyalı futbol yıldızı Neymar ve Fortnite ile ilgili yeni bir paylaşımda bulundu. Yapılan paylaşım sonrası, dünyaca ünlü futbolcunun 16 Mart tarihinde Fortnite oyununa geleceği tahmin edildi. Neymar’ın resmi Twitter hesabı üzerinden emojiyle verdiği yanıt ise konuya ilişkin iddiaları güçlendirdi.  

ABD merkezli video-oyunu devi Epic Games, Fortnite’ın resmi Twitter hesabı üzerinden Brezilyalı futbol yıldızı Neymar ve Fortnite ile ilgili yeni bir paylaşımda bulundu. Söz konusu paylaşımda şirket, yaklaşık 30 saniyelik bir videoya da yer verdi. Yapılan paylaşım sonrası, dünyaca ünlü futbolcunun 16 Mart tarihinde oyunun 6. sezonuna geleceği tahmin edildi. Neymar’ın, Fortnite içerisinde nasıl görüleceği ise net olarak belirtilmedi. 29 yaşındaki futbolcunun resmi Twitter hesabı üzerinden emoji ekleyerek verdiği yanıt da konuya ilişkin iddiaları güçlendirdi.  

Diğer yandan, Neymar’ın oyuna ‘Zero Crisis Finale’ isimli tek oyunculu bir görev kapsamında eklenmesi bekleniyor. Oyuncuların 2. bölümün 6. sezonuna geçiş yaptığı görevin, gerçekliği bilinen haliyle yeniden şekillendirmeyi amaçladığı ifade ediliyor. Dünyaca ünlü futbolcunun oyuna eklendiği zamanlamanın ise oldukça manidar olduğu belirtiliyor. ‘Paris Saint-Germain‘ oyuncusu, sakatlığı nedeniyle son birkaç aydır sahalardan uzak bir biçimde kariyerini sürdürüyor. Bununla birlikte Neymar’ın, Mart ayı sonlarına kadar da sahalara dönmesi beklenmiyor. Konuyla ilgili paylaşımlarda bulunan oyun tutkunları, Fortnite’ın bu tarihe kadar Neymar için tek rekabet alanı olabileceğine işaret ediyor.  

Messi ve Ronaldo gibi diğer futbol efsaneleri de bu furyaya katılarak Fortnite bünyesine gelebilir

Ronaldo Fortnite

Neymar ayrıca, dünyanın en ünlü futbolcularından biri olma niteliği taşıyor. Brezilyalı futbol yıldızının, Fortnite’taki kısa bir görünümünün bile oyuna olan ilgiyi artırabileceği tahmin ediliyor. Messi ve Ronaldo gibi diğer futbol efsanelerinin de bu furyaya katılarak Fortnite bünyesine gelip gelmeyeceği ise henüz bilinmiyor.  

Teknoloji haber bülteni DigiToll’ü izlemek için tıklayınız.

İlginizi çekebilir:

Cristiano Ronaldo, ‘Chrono’ İsimli Oynanabilir Bir Karakter Olarak ‘Free Fire’ Evrenine Katıldı 

‘Fortnite’ Oyununa ‘Black Panther’ Karakteri Geldi! 

Fortnite 2. Bölüm 5. Sezon’a Baby Yoda ve Dikkat Çeken Görevler Geliyor

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz