Ronaldo Free Fire
Bu içeriği değerlendirin.
Okuma Süresi
1 dakika

Oyun şirketi ‘Garena’, ‘Garena Free Fire’ isimli mobil oyunu için dünyaca ünlü futbolcu Cristiano Ronaldo ile iş birliği yaptığını duyurdu. Aktarılan detaylara göre; iş birliği kapsamında Ronaldo, ‘Chrono’ isimli oynanabilir bir karakter olarak ‘Free Fire’ evrenine katıldı.  

Oyun şirketi ‘Garena’, ‘Free Fire’ isimli mobil hayatta kalma oyunu için dünyaca ünlü futbolcu Cristiano Ronaldo ile iş birliği yaptığını duyurdu. İş birliği kapsamında Ronaldo, ‘Chrono’ isimli oynanabilir bir karakter olarak ‘Free Fire’ evrenine katıldı. Geniş bir oyuncu kitlesi tarafından oynanan oyun, ‘111dots Studio’ tarafından geliştiriliyor ve ‘Garena’ tarafından yayınlanıyordu. Şirket, yaşanan gelişme sonrası yeni karakterin oyuna katılışına ilişkin bir tanıtım videosu da yayınladı. Videoda, yakında oyuna eklenecek olan ‘Operation Chrono’ isimli yeni güncelleme duyuruldu. Güncellemenin başrolünde ise Portekizli yıldız Cristiano Ronaldo’nun yer aldığı görüldü.  

Free Fire’ oyuncuları, duyurunun ardından sektördeki en büyük ortaklıklardan biri olarak görülen iş birliğine ilişkin özellikle sosyal medya hesapları üzerinden paylaşımlarda bulundu ve heyecanlarını dile getirdi. Ronaldo ise konuyla ilgili açıklamasında, “Free Fire’da yalnızca modellenmiş bir karakter olarak yer almak yerine, tüm evrenin karakterle birlikte değişmesi mükemmel bir duygu. Garena ekibi, ‘Operation Chrono’ için binlerce yeni özellik ve yepyeni elementler üzerinde çalıştı. Umarım dünyanın her yerindeki Free Fire oyuncuları da en az benim kadar heyecanlıdır” ifadelerine yer verdi.  

‘Chrono’ karakteri, oyunculara ‘Free Fire’ evreninin tadını çıkarabilmeleri için yeni yollar sunacak

Chrono Free Fire

Diğer yandan, Garena yapımcısı Harold Teo da güncel olarak Juventus’ta oynayan futbolcunun Chrono’ karakteriyle ‘Free Fire’ evrenine katılmasına ilişkin değerlendirmelerde bulundu. Teo, açıklamasında “Söz konusu iş birliği, ‘Free Fire’ için gerçekten önemli bir ortaklık. Cristiano Ronaldo, herkes için bir rol model ve onunla iş birliği yapabilmek ve yüz milyonlarca insana sunabilmek, gerçekten heyecan verici. Ronaldo ile yaptığımız bu ortaklık, topluluğumuza ‘Free Fire’ın tadını çıkarabilecek yeni yollar sunuyor” ifadelerini kullandı.  

Teknoloji haber bülteni DigiToll‘ü izlemek için tıklayınız.

İlginizi çekebilir:

Cristiano Ronaldo coronavirüs sebebiyle karantinaya alındı!

Cristiano Ronaldo, Instagram’da Berkcan Güven’le fotoğraf paylaştı

Berkcan Güven’nin Cristiano Ronaldo ile çektiği video trend videolar listesinde ilk sırada

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz