Fortnite Black Panther Karakteri
Bu içeriği değerlendirin.
Okuma Süresi
1 dakika

‘Black Panther’, ‘Captain Marvel’ ve ‘Taskmaster’ karakteri, ‘Fortnite’ oyunu evrenine katıldı. Oyun tutkunlarının, yeni karakterleri ‘Marvel Kraliyet Üyeleri ve Savaşçılar Paketi’nin bir parçası olarak 24.99 dolar karşılığında alabilecekleri ifade edildi.  

‘Black Panther, ‘Captain Marvel’ ve ‘Taskmasterkarakteri,Fortnite oyunu evrenine katıldı. Oyun tutkunlarının; yeni karakterleri, 24.99 dolar karşılığında satılan ‘Marvel Kraliyet Üyeleri ve Savaşçılar Paketi’nin bir parçası olarak alabilecekleri ifade edildi. Video-oyunu devi Epic Games, 21 Aralık günü ‘Black Panther’in gelişini ‘Wakandan Salute (Wakanda Selamı)’ ifadesini yayınlayarak duyurmuştu. ‘Wakanda Selamı’ ise 2018 yılında ‘Black Panther’ filminin yayınlanmasıyla ikonik bir hale gelmişti. Film, gişede 1.35 milyar dolar hasılat yapmıştı. Söz konusu hasılatın 700.4 milyon dolarının, ABD’den elde edildiği ifade edilmişti.  

Bununla birlikte; ‘Fortnite’ın Marvel temalı son sezonunda, haritaya oldukça büyük bir ‘Black Panther’ heykeli de eklenmişti. Oyuncular ayrıca, ‘Black Panther’in süpergücünü de edinebilir hale gelmişti. Fakat oyun içi mağazaya, ‘Black Panther’ karakteri henüz eklenmemişti. Epic Games’in; karakterin ‘Fortnite’ evrenine eklenişini, 2018 yılında vizyona giren filmde ‘Black Panther’e hayat veren Chadwick Boseman’ın Ağustos ayında hayatını kaybetmesi sonrası ertelemiş olabileceği tahmin edildi.  

Marvel, 2022 yılında vizyona girmesi beklenen yeni bir ‘Black Panther’ devam filmi çekmeyi planlıyor

Black Panther Devam Filmi

Diğer yandan; Marvel, 2022 yılında vizyona girmesi beklenen yeni bir ‘Black Panther’ devam filmi çekmeyi planlıyor. Fakat Boseman’ın karakterinin, başka bir oyuncu tarafından yeniden canlandırılmayacağı ifade ediliyor. ‘Fortnite’ın yeni sezonu ise oyun evrenine katılan farklı ödül avcılarına odaklanıyor. Epic’in, yeni sezon için bir dizi orijinal karakter yarattığı dile getiriliyor. Bununla birlikte oyuncular, oyunu ‘Mandalorian’ olarak da oynayabiliyor ve 100. seviyeye ulaşan kişilerin, ‘Baby Yoda’nın kapsülüyle yanlarında dolaşmasını mümkün kılabildikleri belirtiliyor. Ayrıca Epic Games’in; yeni sezonda oyuna ‘God of War’dan ‘Kratos’u, ‘Halo’dan ‘Master Chief’i ve ‘The Walking Dead’ten iki karakteri daha eklemiş olduğu da biliniyor.  

Teknoloji haber bülteni DigiToll’ü izlemek için tıklayınız.

İlginizi çekebilir:

Fortnite, PS5 ve Yeni Nesil ‘Xbox’ Oyun Konsollarında ‘120 FPS Modu’ ile Oynanabiliyor

Fortnite 2. Bölüm 5. Sezon’a Baby Yoda ve Dikkat Çeken Görevler Geliyor

Fortnite Sistem Gereksinimleri PC 2020

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz