call-of-duty-mobile-etkinlikler-teknosafari

Call of Duty: Mobile, 8. sezon ve 2. yaşına özel etkinlikler ile karşımıza çıkıyor. Oyun, etkinlikler ile birlikte yeni Battle Royale haritasını getiriyor.

Call of Duty: Mobile, serinin gelmiş geçmiş en geniş haritası olan ‘Karartma’ haritasını, mobil Battle Royale deneyimine ekliyor. Bilindiği üzere Karartma haritası, oyunun sevilen haritalarından Malikâne, Nuketown ve İnşaat Alanı haritalarını da içerisinde barındırıyor.

Ayrıca Call of Duty: Mobile 2. yaşında özel etkinlikler ile birlikte geliyor. Mobil Battle Royale oyunu, Türkiye’de özel bir turnuva düzenleyecek. Oyuncular, turnuva ile büyük ödüller kazanabilecek. Turnuva detayları yakında oyunun resmi sosyal medya hesapları üzerinden paylaşılacak.

8. Sezon boyunca oyuncular, “Yıl Dönümü Pastası”, “Yıl Dönümü Bulmacası” ve “Karşı Saldırı” gibi özel tematik etkinliklerle oyunun 2. Yıl Dönümünü kutlayabilecekler. Yeni sezon ile birlikte, her zamanki gibi 50 kademelik Savaş Bileti gelecek. Savaş Bileti ile birlikte de birçok yeni silah ve içerik de oyuna ekleniyor.

cod-mobile-8-sezon-teknosafari

Android ve iOS üzerinden indirilebilecek Call of Duty: Mobile: 8. Sezon: 2. Yıl Dönümü içeriklerine dair ayrıntılı bilgi ve yeni güncellemeler ise şu şekilde:

Battle Royale 2.0

⦁ Yeni Karartma haritası ve oyun içi iyileştirilmiş görseller
⦁ Yeni silah yağmalama sistemi
⦁ Yeni sağlık ve zırh sistemi
⦁ Geliştirilmiş araç Ara Yüzü bileşenleri

“Enkaz” Haritası Güncellendi

⦁ İlk olarak Call of Duty 4: Modern Warfare’de karşımıza çıkan bu mekân, COD: Mobile’ın da en çok oynanan haritasıydı. Bu ilgiye karşılık olarak 2. Yıl Dönümü ile birlikte bu haritanın iyileştirilmiş grafikler ve içeriklerle güncellenmiş sürümü de oyuna ekleniyor.

Yeni Oyun Modu / Sınırlı Süreli Etkinlik- Karşı Saldırı

⦁ Bu yeni mod ile birlikte ilk defa Oyuncu Olmayan Karakterler (NPC’ler) ve PvE oyun sistemi Call of Duty: Mobile Battle Royale moduna ekleniyor. Oyuncular NPC’lerden görev alabilecek, görevleri tamamlayarak etkinlik boyunca ilerlemek ve ödüller kazanabilmek için de NPC’ler ve Paralı Askerlerden yardım alabilecekler.

İlginizi Çekebilir:

Call of Duty: Vanguard Çıkış Tarihi ve Türkiye Fiyatı Paylaşıldı

Ünlü Tasarımcı Call of Duty: Mobile 7. Sezon için Özel Karakter Tasarladı

Tekno Safari YouTube kanalına abone olmak için tıklayın.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz