Okuma Süresi
1 dakika

Popüler birinci şahıs nişancı oyunu Call of Duty: Mobile ‘ın yeni sezonun teması belli oldu. 2021’in dördüncü sezonu olan “Asi ve Öfkeli” 27 Mayıs’tan itibaren yayınlanacak. Call of Duty: Mobile Asi ve Öfkeli, kullanıcılara vahşi batı temasını sunacak.

Yeni Call of Duty: Mobile sezonu yalnızca bir adım uzağımızda. 27 Mayıs Çarşamba günü yayınlanacak olan Call of Duty: Mobile “Asi ve Öfkeli” yeni sezonunda eli tetikte hazır bekleyen oyuncular, güncellenmiş 1’e 1 Düello modunda silahşör becerilerini test edebilecek ve yine bu sezon için özel olarak güncellenen “Altını Ele Geçir” gibi çok oyunculu modlarında hünerlerini sergileyebilecekler. Ayrıca yeni sezonla birlikte oyuna Modern Warfare 3’ten tanıdığımız Dome haritasında ekleniyor.

Vahşi Batı temalı yeni sezonda, 50 kademelik savaş biletiyle birlikte yeni karakterler, operatör görünümleri, “Çok İşlevli Holger 26” hafif makinalı tüfek (mitik versiyonuyla birlikte) ve MK2 nişancı tüfeği de oyuna ekleniyor.

Ayrıca Call of Duty: Mobile, 20 Mayıs’ta oyuna getirdiği sınırlı süreli çok oyunculu etkinliği “80’lerin Aksiyon Yıldızları” ve özel turnuvalar ile heyecanı doruğa çıkarıyor. Oyuncular, “Patlayan Silahlar” modunda ünlü Rambo ve Zor Ölüm film serilerindeki ikonik karakterler olan John Rambo ve John McClane olarak oynayabilecek, özel içerik paketleriyle ve Nakatomi Plaza haritasında nostalji dolu aksiyonu deneyimleyebilecekler.

Call of Duty: Mobile, 80’ler Kapışması Turnuvası Türkiye’de gerçekleşecek

Bunun yanında Call of Duty: Mobile, bu özel süreli etkinlik için diğer ülkelerle birlikte Türkiye de özel bir etkinlik gerçekleştiriyor. Türk oyuncular 24 Mayıs – 03 Haziran arasında gerçekleştirilecek “80’ler Kapışması” isimli özel turnuvalarda 1’e 1 oyun modunda hünerlerini gösterebilecekler. Ünlü yayıncıların da canlı yayınla katılacağı etkinlikte turnuva finalistlerini ünlü yayıncılarla birlikte oynama şansı ve yüklü oyun içi para ödülleri bekliyor.

İlginizi Çekebilir:

Activision 2021 Yılında Yeni Bir Call of Duty Oyunu Sunacak

‘Call Of Duty’, PS5 Konsolunda PS4 Sürümüyle Açılıyor

Destiny 2’ye NVIDIA Reflex Desteği, Call of Duty: Black Ops Cold War’a NVIDIA Teknolojisi Eklendi

Samsung Galaxy A52 Oyun Performansı – PUBG Mobile, CoD Mobile ve Asphalt 9 Test:

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz