Popüler birinci şahıs nişancılık oyunu Call of Duty: Black Ops Cold War ‘a pek çok yeni NVIDIA teknolojisi eklendi. Destiny 2 oyununa ise NVIDIA Reflex desteği geldi. 

Call of Duty: Black Ops Cold War GeForce oyuncularına, yeniliklerle beraber sorunsuz oyun deneyimi kazandırmak ve maksimum performans sağlamaları için “Oyuna Hazır” özelliği sunuldu. Call of Duty: Black Ops Cold War, bu özelliğin yanı sıra halihazırda, ışın izleme ve NVIDIA Reflex, NVIDIA DLSS, NVIDIA Highlights ve NVIDIA Ansel dahil NVIDIA teknolojilerini destekliyor. Ayrıca GeForce RTX 3080 veya 3090 ekran kartı satın alan oyuncular Call of Duty: Black Ops Cold War oyununa ücretsiz sahip oluyor.

Bu sürücü Destiny 2 için NVIDIA Reflex desteğini içeriyor ve Assassin’in Creed Valhalla ve Godfall için en iyi deneyimi sunuyor. Sürücü güncellemesi aynı zamanda dört yeni G-SYNC Uyumlu Ekran desteğini de içeriyor.

“Call of Duty: Black Ops Cold War” NVIDIA Teknolojisiyle Dolu

Call of Duty: Black Ops Cold War’ın aşağıdakiler dahil olmak üzere içerdiği NVIDIA teknolojisi

  • Daha sürükleyici bir oyun deneyimi için RTX hızlandırmalı DirectX Ultimate ışın izlemeli ortam kapatma, yerel gölgeler ve güneş gölgeleri efektleri
  • Güzel ve net oyun görüntüleri oluştururken kare hızlarını artırmak için NVIDIA DLSS
  • Sistem gecikmesini azaltmak için NVIDIA Reflex
  • Benzersiz yüksek çözünürlüklü görüntüler çekmeye olanak tanıyan NVIDIA Ansel
  • En eğlenceli oyun içi anların otomatik olarak kaydedilmesini ve kaydedilmesini sağlayan Multiplayer’da NVIDIA Highlights

“Destiny 2”, NVIDIA Reflex ile Daha Hızlı Yanıt Veriyor

PC yanıt verme hızını üst düzeyde yakalamak için geliştirilen ve sistem gecikmesini azaltan bir teknoloji olan NVIDIA Reflex, yeni sürücü güncellemesiyle ve Destiny 2 oyun güncellemesinin yayınlanmasıyla oyuncuların yanıt verme hızını %49’a kadar artırıyor.

Dört Yeni G-SYNC Uyumlu Ekran

G-SYNC Uyumlu programı, G-SYNC ekosistemini genişletiyor ve tutarlılık getirmeyi ve hangi ekranların iyi bir giriş seviyesi değişken yenileme hızı (VRR) deneyimi sağlayacağı konusunda tüketicileri eğitmeyi amaçlıyor. G-SYNC uyumlu monitörlerin arasına Acer CP3271U V, Asus XG27AQ, MSI MAG274QR ve Xiaomi Mi 245 HF katıldı.

G-SYNC Uyumlu program kapsamında NVIDIA, AdaptiveSync protokolünü destekleyen monitörlerdeki deneyimi doğrulamak için monitör OEM’leri ile birlikte çalışıyor. Bu testi geçen monitörler “G-SYNC Uyumlu” olarak belirleniyor. 4 yeni monitörün katılmasıyla toplamda 98’e ulaşan G-SYNC uyumlu ekranların tam listesine linkten ulaşılabiliyor.

İlginizi Çekebilir:

Apex Legends ’a NVIDIA Reflex Desteği Geldi ve Watch Dogs: Legion’un Sistem Gereksinimleri Duyuruldu

NVIDIA Yeni Amiral Gemisi Ekran Kartlarını ve Teknolojilerini Tanıttı

Teknoloji Haber Bülteni DigiToll:

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz