Galatasaray NFT koleksiyonuyla bir ilke imza atan Capital Block, Bundesliga, La Liga yöneticileri ile NFT webinarı için bir araya gelecek. Webinar içerisinde NFT ve fan token teknolojileri hakkında konuşmalar yapılacak.

NFT ve fan token teknolojileri, futbol sektöründe de popülerliğini artırmaya devam ediyor. Fan token projeleri ile birlikte nakit sıkıntısı çeken hak sahipleri için yeni, tekrar eden ve düzenli gelir akışı sağlama sözü veriliyor. Ancak sektörde yer alan çok sayıda operatör ve kafa karıştırıcı teknoloji ve jargon, tecrübesiz yeni gelenler için de birçok tuzak için kapı aralıyor.

24 Kasım Çarşamba günü Türkiye saati ile 18:00 – 19:00 arasında gerçekleşecek “NFT’leri ve Spor organizasyonları için sunduğu değeri anlamak” temalı webinar, spor organizasyonlarının NFT arzlarını maksimum getiri sağlamak için nasıl yapılandırabileceklerini ve aynı zamanda kitlelerini yabancılaştırmamayı sağlayan yollar hakkında tartışmalara ev sahipliği yapacak.

capital-block-nft-teknosafari

SportBusiness tarafından düzenlenen web seminerine, Capital BLock ve Capital Sport Media içerisinde CEO görevinde bulunan Tim Mangnall haricinde, Almanya futbol ligi Bundesliga International içerisinde CEO görevindeki Robert Klein, İspanya futbol ligi LaLiga Ticari Başkanı Diego SanchezTrillo ve Sweet CEO’su Tom Mizzone yer alacak.

24 Kasım Çarşamba günü Türkiye saati ile 18:00 – 19:00 arasında Microsoft Teams üzerinden online olarak gerçekleştirilecek olan seminere ücretsiz olarak katılmak mümkün. Seminere katılmak isteyen herkes burada yer alan formu doldurabilir.

İlginizi Çekebilir:

Ubisoft Black Friday İndirimleri Başladı

Huawei MateBook 14s Özellikleri ve Fiyatı ile Tanıtıldı

Tekno Safari YouTube kanalına abone olmak için tıklayın.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz