Başrollerinde Chris Evans ve Michelle Dockery’nin yer aldığı yeni Apple TV+ dizisi Defending Jacob, 24 Nisan 2020 tarihinde Apple TV+’da yayınlanacak. 

Dijital yayın platformaları her geçen gün daha da genişliyor. Netflix, Martin Scorsese gibi büyük yönetmenlerle bile filmler yapmaya başladı. Çok daha özgün içerikler üretebilen dijital yayın platformlarına geçen sene Apple’da katılmıştı. Geçen sene dijital yayın platformları pazarına adım atan Apple’ın dijital yayın servisi Apple TV+’da yayınlanacak yeni dizi Defending Jacob için yayın tarihi açıklandı. Başrolünde sevilen ve Captain America rolü ile tanınan oyuncu Chris Evans var. Chris Evans’a, İngiliz oyuncu Michelle Dockery eşlik edecek.  

Defending Jacob ile ilgili görsel sonucu

Defending Jacob ne zaman yayınlanacak? 

Yapılan açıklamada Apple TV+ın yani dizisi Defending Jacob 24 Nisan 2020 yılında yayınlanacak. 24 nisan günü dizinin ilk 3 bölümü yayınlanacak, daha sonra ise hafta hafta yayınlanmaya devam edecek.  

Defending Jacob dizisinin konusu ne? 

Çocuğu cinayetle suçlanan bir savcının hikayesini anlatıyor dizi. Ünlü oyuncu Chris Evans’ı Defending Jacob dizisinde savcı rolünde göreceğiz. Jaeden Lieberher ise cinayetle suçlanan çocuk olacak. Michelle Dockery’i ise anne rolünde izleyeceğiz. 

Netflix, anime rüzgarı estirecek

Netflix’in hazırladığı Osmanlı Belgeselinin Resmi Fragmanı Yayınlandı

Will Smith’in başrolünde yer aldığı Netflix filmi Bright’ın ikincisi için sevindirici haber